linkedin
Globalnet

OPTİMİZASYON

GLOBALNET, optimizasyon konusundaki bilgi, birikim ve deneyimleriyle uzman yazılım ekibiyle birçok müşterisine hizmet sağlamakta olup, platformu sorunsuz bir şekilde kullanmasını sağlamaktadır.

Bitrix24’ü etkin ve verimli kullanmak için optimizasyon hizmetleri, mevcut yapıyı gözden geçirerek, potansiyel iyileştirmeleri tespit edip bu iyileştirmeleri hayata geçirmeyi amaçlar.
Üretkenlik

Bitrix24 Optimizasyon Hizmetleri

İş Akışı Optimizasyonu

Mevcut iş akışlarının gözden geçirilmesi ve Bitrix24 içindeki süreçlerin daha pürüzsüz ve verimli hale gelmesi için değiştirilecek hususlar belirlenir ve değiştirilir.

Kullanıcı Arayüzü ve Deneyimi

Kullanıcıların Bitrix24 ile etkileşimde bulunma şeklini optimize ederek, kullanıcı deneyimini ve verimliliğini artırılır.

Modül ve Eklenti İyileştirmeleri

Kullanılmayan veya gereksiz modüller ve eklentiler belirlenir ve/veya sistemden kaldırılır. Aynı zamanda, iş süreçlerini daha iyi destekleyecek yeni modülleri ve eklentiler araştırılır, önerilir ve/veya entegre edilir.

Veri Yapısının Optimizasyonu

CRM, dokümantasyon ve diğer modüllerdeki veri yapısı gözden geçirilerek daha tutarlı ve erişilebilir hale getirilir.

Otomasyon ve Entegrasyon

Bitrix24'ün otomasyon ve entegrasyon özelliklerinin en iyi şekilde nasıl kullanabileceği belirlenerek manuel iş yükünün azaltılması sağlanır.

Raporlama ve Görselleştirme

Mevcut raporlama ve görselleştirme araçları gözden geçirilir, veri analizinin daha hızlı ve daha sezgisel hale gelmesi için iyileştirmeler yapılır.

Eğitim ve Destek

Kullanıcıların Bitrix24'ü en iyi şekilde kullanmalarına yardımcı olmak için sürekli eğitim ve destek sağlanmasıyla, kullanıcı adaptasyonu ve verimlilik artırılır.

Güvenlik ve Yedekleme Protokollerinin İncelenmesi

Mevcut güvenlik protokollerini gözden geçirerek, veri güvenliğini ve bütünlüğünü sağlamak için gereken adımlar belirlenir. Aynı zamanda, düzenli yedekleme rutinlerini gözden geçirilir ve iyileştirilir.

GLOBALNET Bitrix24 Değer Katan Hizmetleri ile GÜVENdesiniz.

Bitrix24 Sıkça Sorulan Sorular

12.000.000'dan fazla kuruluş Bitrix24'ü seçti
Globalnet

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.