linkedin

GLOBALNET ile GÜVENdesiniz.

PERFORMANS

GLOBALNET, performans denetim konusundaki bilgi, birikim ve deneyimleriyle uzman yazılım ekibiyle birçok müşterisine hizmet sağlamakta olup, platformu sorunsuz bir şekilde kullanmasını sağlamaktadır.

Bitrix24’ü etkin ve verimli kullanmak için performans ve denetim hizmetleri, platformunuzu sürekli olarak izlemeyi, potansiyel sorunları belirlemeyi ve iyileştirmeleri önermeyi amaçlar.
çalışan yönetimi

Bitrix24 Performans Denetim Hizmetleri

Sistem Performansı Analizi

Bitrix24'ün hızını ve yanıt verme kapasitesini kontrol, aşırı yük, yavaş çalışma ya da diğer performans sorunlarını belirlemek için düzenli analizler yapılır.

Kullanıcı Etkileşimi İzleme

Kullanıcıların Bitrix24 içinde nasıl etkileşimde bulunduğunu izleyerek, hangi özelliklerin en çok / en az kullanıldığını belirleme yanında eğitim eksiklikleri veya platformun daha etkili kullanılmasını sağlamak için potansiyel iyileştirmeler belirlenir.

Güvenlik Denetimi

Kullanıcı izinleri, erişim hakları ve diğer güvenlik protokolleri gözden geçirilerek herhangi bir potansiyel güvenlik açığı belirlenir.

Veri Bütünlüğü Kontrolü

Bitrix24'teki verilerin tutarlılığını ve doğruluğunu kontrol etme, çift girişler, eksik bilgiler veya hatalı veri girişlerinin tespit edilmesidir.

Özelleştirme ve Entegrasyon Denetimi

Özel modüller, entegrasyonlar veya diğer özelleştirmelerin doğru bir şekilde çalıştığından emin olmaya yönelik denetim servisidir.

Raporlama ve KPI İzleme

Önceden belirlenmiş anahtar performans göstergeleri (KPI) üzerinden Bitrix24'ün performansını değerlendirme, istenilen KPI hedeflerine ulaşılıp ulaşılmadığı belirlenir.

Kullanıcı Geri Bildirimi

Kullanıcıların platform hakkında geri bildirimlerini toplayarak, Bitrix24'ün iş akışlarına nasıl daha iyi entegre edilebileceği hakkında bilgi edinilmesi sağlanır.

İyileştirme Önerileri

Tüm denetimlerin sonucunda, performansı artırmak, güvenliği güçlendirmek ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek için önerilerde bulunulur.

GLOBALNET Bitrix24 Değer Katan Hizmetleri ile GÜVENdesiniz.

Bitrix24 Sıkça Sorulan Sorular

12.000.000'dan fazla kuruluş Bitrix24'ü seçti

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.