linkedin
Globalnet

MARKET UYGULAMALARI

GLOBALNET, Bitrix24 App Marketinde bulunan uygulamalar konusundaki bilgi, birikim ve deneyimleriyle uzman yazılım ekibiyle birçok müşterisine hizmet sağlamakta olup, platformu sorunsuz bir şekilde kullanmasını sağlamaktadır.

Bitrix24 App (Uygulamalar) Marketinde bulunan Bitrix24'ün sunduğu özellikleri genişletmek ve optimize etmeyi sağlayıcı nitelikte çeşitli uygulamalar ve eklentiler bulunmaktadır. Kuruluşların iş süreçlerini daha da geliştirmelerine ve Bitrix24'ü daha özelleştirilmiş bir deneyim haline getirmelerine destek olacak şekilde farklı niteliklerde ürünler ve uygulamalara ihtiyaç duyup kullanmak istemeleri halinde yardımcı olmaya yönelik kurulum ve entegrasyon hizmetleri sağlanmaktadır.
Bitrix24 Küçük İşletme

Bitrix24 Market Uygulamaları Kurulum ve Entegrasyon Hizmetleri

İhtiyaç Analizi

Kuruluşun mevcut iş süreçleri, hedefleri ve iş süreçlerindeki sıkıntıları sorunları değerlendirilmekte ve Bitrix24'ün en etkin şekilde kullanımı için ihtiyaç duyulan uygulamalar veya eklentileri belirlemeye yönelik bir hizmettir.

Uygulama Seçimi

Bitrix24 Market'te, belirlenen ihtiyaçlara en uygun uygulamalar ve eklentilerin seçimine destek sağlayıcı bir hizmettir.

Kurulum ve Konfigürasyon

Seçilen uygulamaları ve eklentileri Bitrix24 ortamınıza kurulması, doğru şekilde konfigüre edilmesi ve mevcut iş süreçlerine uyumlu hale getirilmesi hizmetidir.

Entegrasyon Testi

Uygulamaların ve eklentilerin, mevcut Bitrix24 ürünüyle doğru bir şekilde entegre olup olmadığını kontrol etme, tespit edilen sorunların uygulama sağlayıcısıyla iletişime geçilerek çözümüne yönelik hizmettir.

Kullanıcı Eğitimi

Yeni kurulan uygulamaların ve eklentilerin etkin ve verimli kullanımına yönelik kullanıcılara sağlanan eğitim hizmetidir.

Desteği İzleme

Kurulumdan sonra, uygulamaların veya eklentilerin doğru bir şekilde çalıştığından emin olmaya yönelik düzenli izlemeler ve karşılaşılan sorunlara müdahale etme, sorun gidermeye yönelik uygulama sağlayıcısıyla iletişime geçilerek çözümüne yönelik hizmettir.

Güncellemelerin Takibi

Bitrix24 Market'teki uygulamalar ve eklentiler zamanla güncellenebilir. Bu güncellemeleri takip edip, uygulamalarınız en son sürüme yükseltilmesi hizmetidir.

GLOBALNET Bitrix24 Değer Katan Hizmetleri ile GÜVENdesiniz.

Bitrix24 Sıkça Sorulan Sorular

12.000.000'dan fazla kuruluş Bitrix24'ü seçti
Globalnet

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.