linkedin
Globalnet

Bitrix24 Şirket İçi Sürüm

Daha güçlü. Son derece özelleştirilebilir. Tamamen güvenli

Kendi sunucunuzda barındırılmak üzere tasarlanan Bitrix24'ün şirket içi sürümü, kaynak koduna tam erişim sağlar ve onu iş ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize olanak tanır.
Daha güçlü

Yüksek performans

İhtiyaç duyduğunuz kadar iş sürecini yürütün. Olabildiğince çok CRM varlığı oluşturun. Gerektiği kadar talep gönderin. Bitrix24 hepsini halleder ve asla gecikmez.

Tam özelleştirme

Kurumsal markanızı ve renklerinizi ekleyin, arayüz öğelerini özelleştirin ve kaynak kodunu düzenleyin; Bitrix24'ünüzü akla gelebilecek neredeyse tüm üçüncü taraf uygulamalarla ya da hizmetlerle entegre edin.

Geniş sürüm yelpazesi

İş gereksinimlerinize en uygun Şirket İçi sürümü seçin, ilk yıl için tam fiyat ödeyin, ardından her yıl orijinal fiyatın yalnızca %25'ini ödeyin. Kullanıcı sınırınızı artırmak istiyorsanız, sürümünüzü yükseltebilirsiniz.

İki faktörlü yetkilendirme

Sanal PBX

Yardım Masası

e-Öğrenme modülü

Kaynak kodu + API + SDK

Tam güvenlik

Verileriniz ve bunlara erişim sağlayan kişiler üzerinde tam denetime sahip olursunuz. Bitrix24 şirket içi sürümü, aktarım sırasında verileri korumak için 256 bit anahtarlı SSL şifrelemeli bağlantı kullanır.
Tam güvenlik

İki aşamalı yetkilendirme

Bitrix24 OTP ve Google Authenticator uygulamaları, iki faktörlü yetkilendirme için tek kullanımlık şifre kodları sağlar. Parolanız çalınsa bile hesabınıza olası bir hacker tarafından erişilemez.

Kendi sunucunuzda barındırma

Bitrix24'ün şirket içi sürümüyle tamamen denetiminiz altında olan özel bir bulut paketiniz olur; ek güvenlik endişeleri olan şirketler için ideal bir seçimdir.

Özel yedekleme kurallar

Önemli verilerin kopyalarını oluşturmak için özel yedekleme kuralları belirleyebilecekken neden standart bir günlük yedeklemeye güvenelim; kendinden barındırmalı Bitrix24 size tam olarak bunu sağlıyor.

AWS'ye hazır

SSL ve RSA şifrelemesi

İnternet bağlantısı güvenlik duvarı

Linux, Unix, Windows sunucuları

MS Azure uyumlu

Birinci sınıf performans

Büyük miktarda veriyle, süreçle ya da taleple mi çalışıyorsunuz? Şirketiniz için ölçeklenebilir bir yazılım çözümüne mi ihtiyacınız var? Bitrix24 şirket içi sürümü tam size göre.
Birinci sınıf performans

Üst düzey hız ve performans

Ne kadar işlem başlatırsanız başlatın ya da ne kadar talepte bulunursanız bulunun kendinden barındırmalı Bitrix24 sürümü, bunları işleme kapasitesinden fazlasını sağlar.

Son derece güvenilir ve evrensel olarak erişilebilir

İster aynı ofiste birkaç düzine kişi, ister birden fazla kıtada birkaç bin kişi istihdam edin; Bitrix24 daima istikrarlı performans ve sisteme evrensel olarak hızlı erişim sağlar.

Kolayca ölçeklenebilir

Bitrix24 şirket içi sürümüyle küçük bir denemeden şirket çapında bir uygulamaya kolayca ölçeklendirebilir ve şirketinizdeki her şube, departman ya da bağlı kuruluş için bağımsız intranetler kurabilirsiniz.

Görev tabanlı erişim izinleri

Ölçeklenebilir web kümesi uygulaması

TOA (NTLM, özel)

LDAP ve Aktif Dizin desteği

Düşük gereksinimler

Hayal edebileceğinizden daha fazla entegrasyon

Pazarımızdan alabileceğiniz yüzlerce uygulama ve eklentiye ilaveten Bitrix24'ün şirket içi sürümü, neredeyse her türlü üçüncü taraf çözümünü iş akışlarınıza ve iş süreçlerinize özel olarak entegre etmenize olanak tanır.
Hayal edebileceğinizden daha fazla entegrasyon

ERP'lerle kolayca entegrasyon

Büyük bir işletmeyi idare etmek çok fazla planlama ve yönetim gerektirir. Bitrix24 şirket içi sürümü, seçtiğiniz bir ERP sistemiyle kolayca entegre edilebilir.

100'den fazla üçüncü taraf entegrasyon

Popüler muhasebe ya da telefon hizmetleriyle veya diğer hizmetlerle özel entegrasyonlara ihtiyacınız olursa bunları ortaklarımızdan kolayca edinebilirsiniz.

SOAP web hizmetleri

Bitrix24'ünüzdeki diğer programlama dili uygulamalarına bağlanın ve etkileşim kurun.

AD/LDAP entergrasyonu

Office365 entegrasyonu

MS Exchange (Takvimler)

MS SharePoint (Listeler)

Mobil kullanıma hazır

Sınırsız olanaklar

Ürün koduna tam ön uç ve arka uç erişimi ile Bitrix24'ün şirket içi sürümü, size özelleştirme ve yerelleştirme için neredeyse sınırsız olanak sunar.
Sınırsız olanaklar

Özel renkler, düzenler ve menüler

Ürünün modüllerine, yapısına ve içeriğine tam erişim sayesinde arayüz öğelerini kurumsal ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza uyacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Ek e-Öğrenme araçları

Şirketinizdeki bilgiyi yapılandırmak ve çalışanlarınız için eğitim kursları oluşturmak amacıyla e-Öğrenme modülünü kullanın.

Yerelleştirme araçları

6 dilde (İngilizce, Almanca, Fransızca, Portekizce, İspanyolca, Lehçe) mevcuttur ve ortaklar aracılığıyla daha fazlası da kullanılabilir. Yerleşik yerelleştirme araçlarımızla kendi çevirinizi yapabilirsiniz.

Özel alan adı

REST API, API

Ek Yardım Masası araçları

Kaynak kodlarına tam erişim

Özel marka

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bitrix24 Türkiye Gold Partner GLOBALNET 'den sorunsuz kurulum ve özelleştirme hizmetleri alın

Başarıya giden mükemmel bir kestirme yol arıyorsanız işte karşınızda. GLOBALNET uzman ekibi ile iletişime geçin ve Bitrix24'ün şirket içi sürümünü profesyonel bir şekilde kuralım. Sunucunuza yerleştirelim, ürünü iş ihtiyaçlarınıza göre özelleştirip ve ihtiyacınız olabilecek tüm entegrasyonları ekleyelim.
Globalnet

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.