linkedin
Globalnet

VERİ TRANSFERİ GÖÇ

GLOBALNET, veri transferi ve uygulama göçü konusundaki bilgi, birikim ve deneyimleriyle uzman yazılım ekibiyle birçok müşterisine hizmet sağlamakta olup, platformu sorunsuz bir şekilde kullanmasını sağlamaktadır.

Bitrix24 platformuna veri transferi ve migration (taşıma) hizmetleri, mevcut sistemlerinizden veya platformlarınızdan Bitrix24'e verilerinizi sorunsuz ve etkili bir şekilde taşımayı amaçlar.
Bitrix24 İnsan Kaynakları
Bitrix24, kuruluşun ihtiyaçlarını kolay bir biçimde yapılandırabilmek için pek çok işlevsel özelliği bir arada sunar. Müşteri ilişkileri yönetimi, iş süreçleri yönetiminin yanı sıra Bitrix24 CRM uygulamaları ile verilerin yönetimi, hem içeri hem de dışarı transferi de gerçekleştirilebilmektedir.

Bitrix24 CRM çözümleri ile kuruluş bünyasindeki veri transferi ile iş süreçlerinde daha etkin kullanılabilir ve bu veriler ile yaptığınız yatırımlar kazanca dönüşebilir.

Sektörlere göre farklılık gösterse de tüm kuruluşlar için verileri büyük önem taşımaktadır. Hem çalışanlar hem de müşteriler ile ilgili edinilmiş veriler, siparişler, teklifler, potansiyel müşteri adayları, gibi pek çok farklı bilgi ve belgenin transferi sırasında güvenlik açıklarının oluşmaması, evrak, bilgi ya da dosyaların kaybolmaması gerekmektedir.

Veri transferi ve uyarlama yapılmadan önce, öncelikle kuruluş içindeki veri kaynakları ve bu kaynaklar tarafından oluşturulmuş veriler saptanır. Bu verilerden hangilerinin ve ne kadarının yeni sistemde kullanılması gerektiği ve farklı kaynakların nasıl entegre edileceği, ilişkisel veri yapısının nasıl oluşturulacağı hakkındaki ön çalışmalar doğru ve eksiksiz bir biçimde analiz edilir.

Tüm bunlar göz önüne alındığında veri transferi ve uyarlama gerçekleşmeden önce detaylı bir çalışma, gözlem ve analiz yapılması gerekmektedir. GLOBALNET alanında uzman ve deneyimli ekibi ile Kuruluş verilerin güvenli ve sorunsuz bir biçimde transfer edilmesi, yeni sürece uyarlanması konularında kapsamlı hizmetler sağlamaktadır.

Bitrix24 Veri Transferi ve Uygulama Göç Hizmetleri

Veri Aktarımı ve Uygulama Göç Hizmeti

Kuruluşun mevcut bir sistemden veri taşımayı planlayıp planlamadığı, hangi veri türlerinin taşınacağı, hangi formatta oldukları ve ne kadar büyük olduğuna yönelik bilgi çerçevesinde veri transferi ve uygulama göçleri yapılır ve devamında yapılandırmalar gerçekleştirilerek, sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Veri Değerlendirmesi

Mevcut sistemden Bitrix24'e aktarılacak veriler, önem derceleri ve veri formatlarına yönelik değerlendirme hizmetidir.

Veri Temizleme

Aktarım öncesinde talep edilmesi halinde veri temizleme ve düzenleme hizmeti sağlanabilmektedir. Bu işlemle çift kayıtları, boş alanları veya hatalı girişleri kaldırılarak veri bütünlüğünü sağlanır.

Veri Dönüştürme

Mevcut sistemden Bitrix24 ‘e aktarılacak veri formatlarının, Bitrix24'ün kabul ettiği formatlara veri dönüştürme araçları veya özel kodlama ile uygun hale getirilmesi işlemine yönelik hizmettir.

Veri Eşleştirme

Mevcut sistemde Bitrix24'e aktarılacak veri alanlarının hangi verilerle eşleştiğini belirleme işlemine yönelik hizmettir.

Otomatik ve Manuel Aktarım

Uygun veri aktarım araçları veya API'ler ile otomatik aktarım yanında bazı özel veriler veya karmaşık yapıların manuel olarak taşınma işlemine yönelik hizmettir.

Entegrasyonlar ve Eklentiler

Mevcut sistemde kullanılan özel entegrasyonlar veya eklentiler varsa, bunların Bitrix24 ile uyumlu olup olmadığını kontrol edip, gerekli düzenlemeleri yapma işlemine yönelik hizmettir.

BİTRİX24 CRM İLE TRANSFER EDİLEBİLİR VERİ TÜRLERİ

• Müşteri databaseleri (e-mailler, kartvizitler, Kuruluş bilgileri, telefon bilgileri vb.),
• Başka bir uygulamadan müşteri, cari bilgilerini alma,
• Müşteri databaseleri (e-mailler, kartvizitler, Kuruluş bilgileri, telefon bilgileri vb.),
• Kendi web sitenizden ya da başka bir web sitesinden veri çekme,

Bitrix24 Cloud versiyonundan On-Premise sürümüne geçişte GLOBALNET’ten migration (göç) hizmeti alınabilmektedir.

GLOBALNET Bitrix24 Değer Katan Hizmetleri ile GÜVENdesiniz.

Bitrix24 Sıkça Sorulan Sorular

12.000.000'dan fazla kuruluş Bitrix24'ü seçti
Globalnet

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.