linkedin

DANIŞMANLIK

GLOBALNET, Bitrix24 Cloud ve On-Premise çözümleri, uygulamalar ve entegrasyonlar konusundaki bilgi, birikim ve deneyimleriyle uzman yazılım ekibiyle birçok müşterisine danışmanlık hizmetleri sağlamakta olup, platformu sorunsuz bir şekilde kullanmasını sağlamaktadır.
Bitrix24 Girişim

Bitrix24 Danışmanlık Hizmetleri

Bitrix24 CRM ve BPM (Müşteri İlişkileri Yönetimi ve İş Süreç Yönetimi) danışmanlığı, Kuruluşların Bitrix24 uygulamalarının etkin bir şekilde kullanmalarına yardımcı olmak için sağlanan profesyonel hizmetlerimizdendir.

Bitrix24 CRM ve BPM danışmanlığı, Kuruluşun Bitrix24'ü en etkili ve etkin bir şekilde kullanmasını sağlama ve müşteri ilişkilerini ve iş süreçlerini yönetmesine yardımcı olmaya yönelik özelleştirilebilir bir hizmet olup, Bitrix24 uygulamaları ve ilgili teknolojiler konusunda geniş bilgi ve deneyime sahip ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Satış Öncesi Danışmanlık

İhtiyaçlara uygun ve doğru ürün seçimi ve de entegrasyon, süreç tasarım, iş akışı, otomasyon, özelleştirme, yazılım ve diğer ihtiyaç duyulan hizmetlerin belirlenmesi konusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti verilmektedir.

İhtiyaç Analizi

Kuruluşun mevcut iş süreçleri, hedefleri ve iş süreçlerindeki sıkıntıları sorunları değerlendirilmekte ve Bitrix24'ün en etkin şekilde kullanımı için ihtiyaçları belirlemeye yönelik bir hizmettir.

Yapılandırma ve Özelleştirme

Bitrix24, Kuruluşun ihtiyaçlarına ve süreçlerine uyacak şekilde yapılandırılır ve özelleştirilir. Bu, iş süreçlerinin otomatikleştirmesini, iş akışlarını, raporları, dashboardları ve kullanıcı arayüzünü içerir.

Entegrasyon Planlama ve Uygulama

Bitrix24'ün diğer iş uygulamaları ve sistemlerle entegre olmasını sağlamak. Bu, e-posta hizmetleri, ERP sistemleri, sosyal medya platformları, vb. olabilir.

Eğitim ve Destek

Bitrix24'ü etkin bir şekilde kullanmak için Kuruluşun personeline eğitim ve destek sağlar. Bu, kullanıcı eğitimi, belgeler ve kullanıcı kılavuzları sağlama ve kullanıcıların sistemle ilgili sorularını yanıtlama gibi konuları içerir.

Performans İzleme ve Optimizasyon

Bitrix24'ün performansını izleme ve Kuruluşun hedeflerine ulaşmasını sağlamak için sürekli iyileştirmeler, iş süreçlerinin ve CRM stratejilerinin düzenli bir şekilde gözden geçirilmesi ve ayarlanmasını içeren bir servistir.

GLOBALNET Bitrix24 Değer Katan Hizmetleri ile GÜVENdesiniz.

Bitrix24 Sıkça Sorulan Sorular

12.000.000'dan fazla kuruluş Bitrix24'ü seçti

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.