linkedin

GLOBALNET ile GÜVENdesiniz.

ÖZELLEŞTİRME

GLOBALNET, Bitrix24 özelleştirme konusunda bilgi, birikim ve deneyimleriyle uzman yazılım ekibiyle birçok özelleştirme gerçekleştirmiş olup, müşterilerimizin sorunsuz bir şekilde kullanmasını sağlamaktadır.

Bitrix24'ü etkin ve verimli bir şekilde kullanmak için özelleştirme hizmetleri, Kuruluşun gereksinimleri, iş süreçleri ve hedeflerine en uygun şekilde gerçekleştirmesine yönelik özelleştirme hizmetidir.
Bitrix24 Takvimler

Bitrix24 Cloud Özelleştirme Hizmetleri

Bitrix24 Cloud sürümü, çevrimiçi hizmet olarak sunulan ve genellikle daha az özelleştirme seçeneği sunan bir CRM ve BPM platformudur. Kuruluşun belirli iş süreçlerine ve ihtiyaçlarına göre bir dizi özelleştirmeler yapılabilmektedir.

Bitrix24'ün veri alanlarının özelleştirilmesi, kullanıcı izinlerinin yapılandırılması ve daha fazlasını içeren özelliklerinin kuruluşun iş süreçlerine uygun özelleştirilmesi hizmetidir.

Bitrix24 On-Premise Özelleştirme Hizmetleri

Bitrix24 On-Premise sürümü, kuruluşun kendi ağ sunucularında veya kiralanan sanal sunucular üzerinde barındırılan ve tamamen özelleştirilebilen bir CRM ve BPM platformudur.

Bitrix24'ün veri alanlarının özelleştirilmesi, kullanıcı izinlerinin yapılandırılması ve daha fazlasını içeren özelliklerinin kuruluşun iş süreçlerine uygun, ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine göre gerçekleştirilen özelleştirilmesi hizmetidir.

Özelleştirmeler ve Ayarlar

Bitrix24 kuruluşun gereksinimleri ve tercihlerine göre özelleştirebilmektedir. Bu da genellikle renk şemaları, logo ve diğer grafikler, dil ve saat dilimi ayarları ve daha fazlasını içermektedir.

Veri Yapısı ve Raporlama

Hangi veri türlerinin toplanacağını, bu verilerin nasıl organize edileceğini ve ihtiyaç duyulan çeşitli raporların özelleştirilmesi hizmetidir.

Kullanıcı Deneyimi ve Özel Önyüz Arayüz Tasarımı

Kuruluşun Bitrix24 kullanıcı arayüzünün kuruluş faaliyetlerine ve aktivitelerine göre özelleştirilmesi hizmetidir.

Özellikler ve Modül Özelleştirme

Kuruluşun ihtiyaç duyduğu Bitrix24 CRM, Proje Yönetimi, İletişim, İnsan Kaynakları gibi özellikler ve modüller için özelleştirme hizmetidir.

İş Süreçleri Özelleştirilmesi

Kuruluşun belirli iş süreçlerinin ve iş akışlarının kuruluşun ihtiyaçları ve hedeflerine uygun özelleştirilmesi hizmetidir.

Güvenlik ve Gizlilik İhtiyaçları

Kuruluşun veri güvenliği ve gizlilik ihtiyaçlarına yönelik hangi verilerin korunması gerektiği, hangi verilere kimlerin erişebileceği ve bu verilerin nasıl korunacağını belirlemeye yönelik bir hizmettir.

GLOBALNET Bitrix24 Değer Katan Hizmetleri ile GÜVENdesiniz.

Bitrix24 Sıkça Sorulan Sorular

12.000.000'dan fazla kuruluş Bitrix24'ü seçti

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.