linkedin

SÜREÇ TASARIM

GLOBALNET, Bitrix24 Cloud ve On-Premise ürünleri üzerindeki bilgi, birikim ve deneyimleriyle uzman yazılım ekibiyle sağlamış olduğu süreç tasarım hizmetleriyle, müşterilerimizin Bitrix24 çözümlerini sorunsuz bir şekilde kullanmasını sağlamaktadır.

Bitrix24'ü etkin ve verimli bir şekilde kullanmak için süreç tasarım hizmetleri, Kuruluşun gereksinimlerini, iş süreçleri ve hedeflerine en uygun şekilde süreçlerinin belirlenmesi ve tasarımına yönelik bir hizmettir.
Bitrix24 Girişim

Bitrix24 Süreç Tasarım Hizmetleri

Bitrix24 Süreç Tasarım Hizmeti

Bitrix24'ü etkin ve verimli bir şekilde kullanabilmeye yönelik süreç tasarım hizmetleri, mevcut iş süreçlerinizin platforma nasıl en uygun şekilde entegre edileceğini ve optimize edileceğini belirleyen profesyonel bir hizmettir.

Süreç Haritalama

Kuruluşunuzun mevcut iş süreçlerini haritalayarak hangi süreçlerin Bitrix24 ile otomatikleştirilebileceğini belirlemeye ve iş süreçlerinizin mevcut durumunu ve gelecekteki ideal durumunu görselleştirmenizi sağlar.

Süreç İyileştirme

Mevcut süreçlerinizin verimliliğini artırmak için gereksiz adımları kaldırmak veya süreçleri yeniden yapılandırmak gibi iyileştirmeleri içerir.

Özelleştirilmiş İş Akışları

Bitrix24'ün iş akışı özelliklerini kullanarak süreçleri otomatikleştirici ve belirli eylemlerin tetiklendiğinde otomatik olarak ne olması gerektiğini belirlemeyi sağlar.

Form Tasarımı

Süreçlerinizle ilgili verileri toplamak için Bitrix24 içinde özelleştirilmiş formlar oluşturulmasını içerir.

Rol ve Yetkilendirme Planlama

Süreçlerin içinde kimlerin ne yapabileceğini (örneğin, bir görevi kimin onaylayabileceği veya bir belgeye kimin erişebileceği) belirleyen rol ve yetki yapıları oluşturma hizmetini içerir.

KPI ve Raporlama

Süreçlerin performansını ölçmek ve takip etmek için anahtar performans göstergeleri (KPI) belirleyici ve Bitrix24'ün raporlama özelliklerini kullanarak bu KPI'ları düzenli olarak izlemeye yönelik hizmetleri içerir.

Eğitim ve Uygulama

Süreçlerin tasarlandığı ve otomatikleştirildiği şekilde çalışması için kuruluşun ekiplerine sağlanan eğitimleri içerir.

Sürekli İzleme ve İyileştirme

Süreçlerinizi düzenli olarak gözden geçirme ve Bitrix24'ü daha verimli kullanmak için nerede iyileştirmeler yapılabileceğinizi belirleyiici hizmetleri içerir.

GLOBALNET Bitrix24 Değer Katan Hizmetleri ile GÜVENdesiniz.

Bitrix24 Sıkça Sorulan Sorular

12.000.000'dan fazla kuruluş Bitrix24'ü seçti

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.