linkedin

Sektörler

Bitrix24 her sektörden ve her büyüklükten işletmenin, kurum ve kuruluşun ihtiyaçlarına yönelik araçlar ve çözümler sunar.

Şirketler gelişmiş bir CRM altyapısı ve veriler olmadan, sürekli değişen müşteri tercihlerine karşılık nasıl stratejiler geliştirebilir? Ne tür planlamalar yapabilir? Müşterilerine sunacağı hizmetleri kişiselleştirilmiş bir şekilde nasıl sunabilir?

Bu nedenledir ki günümüzde küçükten büyüğe tüm şirketler krizler karşısında ayakta kalmak, gelişmek ve büyümek için ihtiyaç duydukları hızı, risk yönetimini ve verimliliği elde etmek için CRM sistemlerine yatırım yapıyor.

CRM’in kullanım şekli ve sağladığı belirli faydalar sektörden sektöre farklılık gösterir.

Bitrix24 CRM şirket ve iş yönetimi uygulaması her sektörden ve her büyüklükten işletmenin, kurum ve kuruluşun ihtiyaçlarına yönelik araçlar ve çözümler sunmakta.

Teknoloji, Yazılım, Gayrimenkul / Emlak, İnşaat, Bilişim, Sağlık, Uluslararası Sağlık Turizmi, Üretim, Sanayi, E-Ticaret, Enerji, STK, Spor Tesisi / İmalatı, Üniversite, Mali Müşavir, Avukat, Fuarcılık, Mimarlık, Dış Ticaret, Sigorta, Akaryakıt, Gümrükleme, Banka, Teknopark, Organize Sanayi, Eğitim, Mobilya, Okul ve Spor Turizmi vb. yapılarda, sektörlerde, alanlarda faaliyet gösteren şirketler Bitrix24 çözümlerini tercih etmekteler.

Sektörünüze, faaliyetlerinize, iş alanlarınıza uygun CRM çözümlerini kullanmanız halinde ;

  • Müşterilerinizle daha odaklı ve etkileşim kurabilir, onlara daha sağlıklı ve sorunsuz hizmetler sunabilirsiniz.

  • Satış ve pazarlama süreçlerinizi, ekiplerinizi daha performans odaklı yönetebilir, satışlarınızı artırabilirsiniz.

  • Ofiste ya da uzakta çalışan tüm çalışanlarınızla olan iletişiminizi daha anlık ve kontrollü bir yapıya getirebilir, iç iletişiminizi daha sorunsuz şekilde yürütebilirsiniz.

  • Oluşturacağınız görev tanımları ve iş süreçleriyle yapılacak işleri, görevleri ve zaman planlamalarını daha planlı ve organize bir hale getirebilir, üretimde ve çalışan yönetiminde daha yüksek verimlilik ve üretkenlik sağlayabilirsiniz.

  • Projeleri ve kritik aşamalarını daha yakından ve sürekli bir şekilde izleyebilir, bu aşamalardaki işlerin takibini kolaylaştırarak hem projeye yönelik riskleri azaltabilir, hem de şirketinizin verimliliğini artırabilirsiniz.

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.