linkedin

Sanayi Sektöründe Bitrix24

Bitrix24 CRM programı, sanayi sektörüne uygun olarak özelleştirilmektedir. Bitrix24 CRM programı, sanayi sektöründe yer alan otomotiv, motor, yedek parça, lazer kesim makineleri, gübre seperatörleri, dalgıç pompa ve karıştırıcılar, kompost tamburları, sıyırıcılar, parçalayıcılar, kompost makineleri ve paketleme üniteleri daha birçok ürünleri üreten ve geliştiren firmalar için oldukça güçlü bir satış, pazarlama ve müşteri hizmetleri araçları sunar.

  • Bitrix24 CRM sistemi ile motor, yedek parça vb. ürün taleplerinin uygun şekilde iletilmesini, izlenmesini ve yürütülmesini sağlayan otomatik iş akışları aracılığıyla satın alma planlarını, isteklerini düzenleyebilirsiniz.

  • Bitrix24 ile satış, süreçlerini kolay bir biçimde yönetilebilir ve mevcut iş süreçleri içerisinde verimliliği artırmak için yeni süreçler, otomasyonlar oluşturabilirsiniz.

  • Yedek parça, lazer kesim, paketleme ürünleri gibi tüm ürünlerin, stok kontrol yönetimi ile stokta olmayan veya kritik sayıda bulunan ürünlerin müşteriye teklif verilmesi aşamasında tespit edilmesi ve tedarik/ üretime geçilmesi için gerekli birimlere bildirimde bulunulmasını sağlar. Tüm ürün girdilerinin uygun şekilde zamanlandığından ve izlendiğinden emin olun, dağıtım iş akışlarını otomatikleştirin ve otomatik teslimat süreçleri aracılığıyla üretim kesintilerini en aza indirin.

  • Müşterilerinize teklifler oluşturabilir, teklif geçerlilik tarihlerini, ödeme şartlarını belirleyebilir ve bu teklifleri fırsatlar ile eşleştirebilirsiniz.

  • CRM sistemi ile gecikmeleri önlemek, yoldaki malları ve filoyu takip etmek ve envanter ile teslimat verilerinizi senkronize halde tutmak için gönderi planlamasın otomatikleştirebilirsiniz.

  • Bitrix24 kargo entegrasyonu ile kargolarınızın durumunu istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

  • Bitrix24 Logo Tiger entegrasyonu ile sipariş, irsaliye, fatura oluşturulacak şekilde müşteri, ürün ve satış bilgilerinin aktarılması sağlanabilir.

Bitrix24 her sektörden ve her büyüklükten işletmenin, kurum ve kuruluşun ihtiyaçlarına yönelik araçlar ve çözümler sunar. Dijital dünyada varlık göstermek ve müşteri etkileşimlerini artırmak isteyen her işletmenin Bitrix24’te kendi iş süreçlerine uygun çözümler sunmaktadır.

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.