linkedin

GİRİŞİM

İşinizi Yol Göstermesi İçin Güçlendirin
Piyasadaki o gıpta ile bakılan hakim noktaya ne kadar yakınsanız, işiniz o kadar karmaşık hale gelir. Yüzlerce çalışanı, birden fazla iş birimi ve dünya genelindeki sayısız lokasyonu ile düzeni ve uyumu sağlamak zorlu bir iştir. Bitrix24, büyük şirketlerin karmaşıklıklarını çözerek onları durağan ve yönetilemez durumdan yalın, güçlü ve verimli hale getirir.
Bitrix24 Girişim

Bitrix24 Özellikleri

Bitrix24 CRM yazılım araçlarıyla büyük şirketinizi daha kolay yönetin. İster satış ekibi yönetimi araçları ister proje yönetimi yardımı arıyor olun, işte şirketinizin kullanabileceği kullanışlı özelliklerden sadece birkaçı.

Tam Özellikli Proje Yönetimi

Projeleri etkili bir şekilde yönetmek için ihtiyacınız olan her şey bu CRM yazılımına dahildir. Görevleri planlayın, hatırlatıcılar gönderin, ekip toplantıları düzenleyin ve daha fazlasını yapın.
HD Görüntülü Konferans

Ekipler Arasında İşbirliği

Ekipler dünyanın her yerinden telefon, video konferans ve sohbetler ile birden çok iletişim kanalıyla birlikte çalışabilir.
CRM Yazılım Aracı

Sosyal CRM Uygulamaları

Sosyal medya kanalları ve profilleri dahil tüm uygulamalarınızı yönetmek için tek bir CRM yazılım programı kullanın.
Satış analitiği

Büyük Veri Analitiği ve İçgörüler

Araçlarınızı tek bir uygun CRM yazılımında birleştirin. Bitrix24 platformu ile analizleri görüntüleyebilir ve değerli şirket içgörüleri elde edebilirsiniz.
Erişim İzinleri

Erişim İzinleri

Belgeleri elektronik olarak + güvenli bir şekilde saklayın, yönetin ve gönderin. Erişim izinleriyle, bilgileri yalnızca görmek istediğiniz kişiler görüntüleyebilir.
Gantt şeması

Gelişmiş Raporlama ve Gantt Grafikleri

CRM yazılımımızdan raporlar oluşturun ve analizleri yönetin. Gantt şemalarını zaman ve ardışık düzen yönetimi için de kullanabilirsiniz.
Çalışan İş Yükü Yönetimi

Çalışan İş Yükü Yönetimi

Proje yöneticileri, çalışan iş yükü yönetimi araçlarıyla görevler atayabilir, iş yüklerini görüntüleyebilir ve güncellemeler alabilir.
Yapılacaklar Listeleri

Otomatik İş Akışları ve Şablonlar

Otomatikleştirilmiş iş akışlarıyla değerli yönetim zamanından tasarruf edin. Otomatik yinelenen görevler belirleyin veya daha hızlı görev oluşturmak için önceden hazırlanmış şablonları kullanın.
Mobil uygulama

Mobil uygulama

Bitrix24 mobil uygulamasıyla CRM yazılımınızı yanınızda taşıyın. Artık dünyanın herhangi bir yerinden müşterilerle bağlantı kurabilir veya boru hattı yönetimi üzerinde çalışabilirsiniz.

Bitrix24'ün Faydaları

Bitrix24 sağladığı tüm özelliklerle işletmelerin güvendiği bir CRM yazılım aracı haline geldi. Satış ekibi yönetimi araçlarından ve boru hattı yönetiminden şirketteki herkesle bağlantıda kalmaya kadar, araçlarımız şirketlerin başarılı olmasına yardımcı olur. Kurumsal kullanıcılarımızın harika bulduğu en iyi avantajlardan bazıları şunlardır:
  • Satış ve pazarlamayı otomatikleştirin ve ilişkileri daha iyi ve daha akıllıca yönetin
  • Çalışanları iş birliği yapma ve olağanüstü müşteri deneyimi sunma konusunda güçlendirin
  • Süreçleri kolaylaştırın ve işin tam bir resmini görün
  • Birleşik iletişim ve paylaşımla iş zorluklarını çözün ve performansı iyileştirin
  • Çok kanallı destek ile müşteri bağlılığı ve güveni kazanın
  • Kapsamlı bir İK ve Çalışan bağlılığı sistemiyle insanlara odaklanın
En önemli avantajlardan biri, platformun her şirket için kolayca özelleştirilebilir olmasıdır. Tek bir kolay erişim noktası için çerçeveye zaten kullandığınız uygulamaları veya araçları ekleyin. Şirketiniz daha kolay yönetim için kendi uygulamasını bile entegre edebilir.

Bitrix24 Sıkça Sorulan Sorular

12.000.000'dan fazla kuruluş Bitrix24'ü seçti

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.