linkedin

PROJE YÖNETİMİ

Süper Verimliliğe Ulaşın ve Ekip Başarısını Hızlandırın
Çatlaklardan düşen şeylerden bıktınız mı? Günlük iş akışlarının stresini atın ve işleri kolayca halledin. Proje yönetimi aracımız, her büyüklükteki görevin ayrıntılarını ele alırken aynı zamanda büyük resmi görmenize yardımcı olur. Proje yöneticilerinin denetlediği büyük resim görevlerinden bazıları şunlardır:
 • Zaman Yönetimi: Tüm çalışanların ve ekip üyelerinin doğru miktarda işe sahip olduğundan, projelerin tamamlanması için yeterli süre verildiğinden ve işi zamanında yerine getirmek için yeterli ekip üyesinin bulunduğundan emin olunması.

 • Denetleme Çabaları: Denetleme çabalarıyla ilgili sorulardan bazıları, ekip üyelerine farklı görevler devretmeyi, ilerlemeyi kontrol etmeyi, sorunları ortaya çıktıkça ele almayı ve gerekirse müşterilere güncellemeler vermeyi içerir.

 • Maliyetleri İzleme: İzleme süresinin bir kısmı, projelerin maliyetlerini izlemektir. Şirketler, fiyatlandırmalarını ve yatırım getirilerini bilmek için izleme maliyetlerine güvenir. Gerekli tüm departmanların maliyetler hakkında bilgi sahibi olması, şirketlerin önemli kararlar almasına yardımcı olur.

Bu bilgiler şirketlerin izlemesi için hayati öneme sahip olmakla birlikte, proje yöneticilerinin denetlediği daha küçük görevler de vardır, örneğin:
 • Planla: Projeler, ekip üyeleri ve şirket için bir yol haritası oluşturun

 • Düzenleme: Belirli görevleri kimin yerine getireceğini bilmek ve takvimleri takip etmek

 • İşbirliği yapın: Çalışmayı birlikte tamamlamak için diğer departmanlar veya ekiplerle çalışmak

Proje yöneticilerinin yapması gereken çok şey var ama proje yönetimi araçları yardımcı olabilir. CRM yazılım aracımız , proje yöneticilerine bu sorumlulukların üstesinden gelmeleri için tüm araçları ve çok daha fazlasını sağlar. İşte proje yönetimi aracımızın sağladığı en iyi özelliklerden bazıları.
Proje Yönetimi

Bitrix24 Özellikleri

Bitrix24, işyerindeki en yaygın engellerden bazıları için çözümler sunar. Bu özellikler, Bitrix24 proje yönetimi aracının ücretsiz sürümünde çeşitli şekillerde sunulmaktadır. Bitrix24, görev uygulamasını yönetmekten rapor yazmaya kadar güvenebileceğiniz bir çözüme sahiptir.
Yapılacaklar Listeleri

Yapılacaklar Listeleri

Yapılacaklar listeleri oluşturarak organize olun. Ekipteki herkes kendi yapılacaklar listelerini oluşturabilir veya ekip bir araya gelip ortak bir ekip yapılacaklar listesi oluşturabilir. Birden çok yapılacaklar listesi oluşturma özelliği sayesinde, birden çok projenin zirvesinde kalabilirsiniz. Paylaşılan yapılacaklar listesi işleviyle ekipler, projeleri ve ekipleri görev başında tutarak açık listeler aracılığıyla işbirliğini geliştirir.
Görev Bağımlılıkları

Görev Bağımlılıkları

Görev bağımlılıklarını ayarlamak, platformdaki görevleri birbirine bağlamak anlamına gelir, böylece biri değiştiğinde diğerleri buna göre ayarlanır. Görevleri yönetmek artık daha kolay hale geldi ve meşgul yöneticilerin değerli zamanlarını görevleri karıştırmaktan kurtarıyor.
İş Yükü Yönetimi

İş Yükü Yönetimi

Görev atayanlar için, bir proje yönetim aracı bunu kolaylaştırır. Tekrarlanan görevler için günlük, haftalık, aylık veya özelleştirilmiş görevler belirlemek üzere otomatik ayarları kullanın. Kontrol ederken ilerleme istemek için görevlerde iletişim kurun veya iş yüklerini tartışmak için sohbet özelliğini kullanın. Proje yöneticileri, bireysel ekip üyelerinin iş yükünü görebilir ve gerektiğinde görevleri atayabilir veya alabilir.
Gelişmiş Raporlama

Gelişmiş Raporlama

Görev atayanlar için, bir proje yönetim aracı bunu kolaylaştırır. Tekrarlanan görevler için günlük, haftalık, aylık veya özelleştirilmiş görevler belirlemek üzere otomatik ayarları kullanın. Kontrol ederken ilerleme istemek için görevlerde iletişim kurun veya iş yüklerini tartışmak için sohbet özelliğini kullanın. Proje yöneticileri, bireysel ekip üyelerinin iş yükünü görebilir ve gerektiğinde görevleri atayabilir veya alabilir.
Gantt Grafikleri

Gantt Grafikleri

Gantt şemaları değerli bir proje yönetim aracıdır. Bu, her görevi ve kaynağı tek bir yerde görselleştirmenize ve düzenlemenize yardımcı olan bir araçtır. Ekipler, kilometre taşlarına ulaşmak, hedeflere ulaşmak ve işi tamamlamak için iş birliği yapmak için işbirliğine dayalı çevrimiçi platformda birlikte çalışabilir. Dinamik bir grafik oluşturan bu görsel araçla herkes birlikte daha iyi çalışabilir.
Görevlerin Kanban Görünümü

Görevlerin Kanban Görünümü

Kanban görsel bir proje yönetim aracıdır. En iyi görsellerle çalışanlar için bu yazılım, gerçek zamanlı iletişime ve tamamen şeffaf bir iş görünümüne olanak tanır. Bir projenin tüm parçaları, ekip üyelerinin ve proje yöneticilerinin herhangi bir zamanda bir görevin her bölümünün ilerlemesini görmelerini sağlayacak şekilde düzenlenir. Kanban ile üretkenliği artırırken tutarsızlıkları azaltın .
Otomatik İş Akışları

Otomatik İş Akışları

Bir proje yöneticisinin üzerinde olan birçok görev yineleniyor. Haftalık ve aylık görevlerin atanması gelir ve yöneticinin yerine getirilmesi için bunları ataması gerekir. Otomatikleştirilmiş iş akışları ile proje yöneticileri bir defaya mahsus görev atayabilir ve otomasyon kurabilir. Otomasyon, özelleştirilebilir şablonlara sahip olmanın bir avantajıdır. Görevler, her bir ihtiyaca göre haftalık, iki haftada bir, aylık veya 10 günde bir temel alınarak kolayca kurulabilir. Bu şekilde, proje yöneticileri her hafta başında aynı görevleri atayarak zaman kaybetmek zorunda kalmaz ve diğer görevler için onlara daha fazla özgürlük verir.
Şablonlar

Şablonlar

Proje yöneticileri, çeşitli görevler için platformdaki önceden yüklenmiş şablonları kullanabilir. Özelleştirilmiş şablonlar oluşturma seçeneği de vardır. Her iki seçeneği de kullanma yeteneğine sahip olmak, her ekibin platformdan kendileri için en uygun şekilde çalışabileceği anlamına gelir.
E-postadan Göreve Dönüştürme

E-postadan Göreve Dönüştürme

Bir görüşmeden sonra görev oluşturmak artık daha kolay. Bir müşteriye e-posta gönderirken veya ekip üyelerinden gelen e-postaları incelerken görev ayarlamayı unutmak kolaydır. Daha sonra geri dönmek için bir hatırlatıcı ayarlamak yerine, artık doğrudan bir e-postadan bir görev oluşturmak için proje yönetimi aracımızı kullanabilirsiniz. Zamandan tasarruf ederek ve bir e-posta ile görev oluşturma arasındaki adımları atlayarak ve aynı zamanda müşteri yönetiminizi iyileştirerek verimliliğimizi artırın.
Gerçek Zamanlı İşbirliği

Gerçek Zamanlı İşbirliği

Gerçek zamanlı olarak yapılan tüm görevleri görüntüleyin. Ekipler birlikte çalışabilir ve ilerlemeyi olduğu gibi izleyebilir. Yöneticiler, tamamlanan iş, müşteri yönetimi güncellemeleri hakkında gerçek zamanlı raporlar alabilir veya diğer tahminler üzerinde çalışabilir. Ekipler ayrıca, yan yana olmadan üzerinde çalıştıkları her şey hakkında güncel bilgiler almak için gerçek zamanlı olarak iletişim kurabilirler. Gerçek zamanlı işbirliği yeteneklerine sahip olmak, ekiplerin iletişim halinde kalarak ve birlikte çalışırken daha üretken olmalarına yardımcı olur.
Dosya Paylaşımı ve Depolama

Dosya Paylaşımı ve Depolama

Tüm şirket dosyalarınızı tek bir yerde bir arada tutun. Özelleştirilebilir erişim izinleri ile şirketiniz daha organize olabilir. Dijital arama ile tüm dosyalarınızı etiketleyin ve ihtiyacınız olanı daha hızlı bulun. Bitrix24'ün bulut depolama seçeneği ile bu dosyalara müşteri toplantılarında bile her yerden erişebilirsiniz. Dosya paylaşımı ve depolamanın diğer bir avantajı da kağıt maliyetlerini ve dosyalama alanını azaltabilmenizdir. Şirketler ayrıca belirli dosyaları paylaşmak için müşterilere sınırlı erişim sağlayabilir, bu da daha az gelen kutusu karmaşası yaratır ve bazı süreçleri kolaylaştırır.
Mobil uygulama

Mobil uygulama

Hareket halindeyken Bitrix24'ü yanınıza alın. Kullanımı kolay mobil uygulamamız ile Bitrix24'ün masaüstünde sunduğu her şeye telefonunuzdan erişebilirsiniz. Uygulamayı kullanarak konumunuz ve programınız konusunda daha esnek olun. Şirketiniz, çalışanlarınızın birden fazla konumda veya hareket halinde olmasına bağlıysa, tam mobil uygulamaya erişim harika bir avantajdır.
CRM Yazılım Aracı

CRM Yazılım Aracı

Bitrix24, satış ekiplerinin performanslarını iyileştirmelerine yardımcı olması bakımından benzersiz bir teklife sahiptir. Daha organize olmak ve iletişim kurmak CRM'e yardımcı olurken, yapılabilecek daha çok şey var. Satış ekipleri, Bitrix24'ü seviyor çünkü bir müşterinin satış hattındaki hareketini izleyebiliyor ve kritik noktaları biliyorlar. Araçtaki notlar, tüm çalışanları güncel tutar ve bir müşterinin ilerlemesi hakkında bilgilendirilir.

Bitrix24'ün Faydaları

İşletmeniz için yüksek kaliteli proje yönetimi araçları arıyorsanız, size yardımcı olabiliriz. İş çözümlerimiz, organize olmak, iletişim kurmak ve işlerini kolaylaştırmak için yardıma ihtiyacı olan meşgul yöneticilere yöneliktir. Özetlemek gerekirse, bazı avantajlar şunları içerir:
Proje Yönetimi
 • Kusursuz organizasyon için görevler oluşturun ve önceliklendirin
 • Gelişmiş işbirliği özellikleriyle proje teslimini güçlendirin
 • Okunması kolay raporlar ve Gantt şemaları ile müşterilerinizi memnun edin
 • Kanban görünümünü kullanarak devam eden işi görselleştirin
 • İş yüklerini yönetin ve çalışan zamanını takip edin
 • Rapor oluşturucu aracılığıyla her projenin 360 derecelik bir görünümünü elde edin
 • Nerede olurlarsa olsunlar herkesi senkronize halde tutun
Bitrix24'ü kullanan 10 milyon şirket ile listelenemeyecek kadar çok avantaj var. Bitrix24 her ölçekten ve her sektörden şirket tarafından kullanılabilir. Daha önce proje yönetimi araçlarını kullanmış olanlar veya tercih ettikleri araçlara sahip olanlar Bitrix24 platformuna kolayca eklenebilir. Tüm araçları tek bir yerde birleştirmek, şirketlerin daha düzenli kalmasına ve projelerini daha iyi yönetmesine yardımcı olur.

Tüm şirketlerin kendilerine en uygun proje yönetimi aracını bulmaları ve bir araca uydurmak için şirketlerini değiştirmeye çalışmamaları gerektiğine inanıyoruz. Bu avantajları okuduysanız ve listelenmeyen bir şeye ihtiyacınız varsa, platformunuza ekleyebileceğiniz uygulama kataloğumuzu inceleyin. Kendi şirket uygulamanız var mı? Bunu da entegre edebilirsiniz. Hepimiz özelleştirmeyle ilgileniyoruz ve şirketlerin kendi süreçleri için en iyi olanı yaratmalarına yardımcı oluyoruz.

Bitrix24, birbirine yardımcı olan bir kullanıcı topluluğudur. Platformlarını uygulamak veya sorunlarını gidermek için biraz daha fazla yardıma ihtiyaç duyan şirketler için ürün ortaklarımız yardıma hazırdır. Dünyanın dört bir yanındaki elverişli konumlarıyla iş ortaklarımız, başkalarının Bitrix24'lerini en optimum şekilde çalıştırmalarına yardımcı olmak için gerekli deneyimle eğitilmiştir. Bir demo planlamak isterseniz, ortaklarımızdan biri yardımcı olabilir.

Bitrix24 Sıkça Sorulan Sorular

12.000.000'dan fazla kuruluş Bitrix24'ü seçti

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.