linkedin

ÜRETKENLİK

Tam Performans Potansiyelinizin Kilidini Açın
Toplam kaosun ortasında uzun vadeli hedeflerinize odaklanmaya mı çalışıyorsunuz? Hedeflere ulaşmak roket bilimi değildir, ancak zamanınız ve görevleriniz konusunda bilinçli olmayı gerektirir. Bitrix24, performansı artırmanıza, üretkenliği artırmanıza, projeleri kolaylıkla tamamlamanıza ve boşa harcanan çabayı ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Hızlı ilerleme kaydetmeniz ve büyük fırsatların üstesinden gelmeniz gerektiğinde, Bitrix24 motorları çalışır durumda tutacak ve küçük şeylerle ilgilenecektir.
Üretkenlik

Bitrix24 Özellikleri

Bitrix24, şirketlerin üretkenliği artırmasına yardımcı olan birçok özelliğe sahiptir. Bitrix24'teki çoğu özellik ücretsiz sürümde mevcuttur. Ücretli platformumuz, daha büyük şirketler veya daha kapsamlı bir araca ihtiyaç duyanlar için ek özelliklerle birlikte gelir. Bitrix24 birçok özellikle birlikte gelirken, üretkenliği artırmak için en iyi görev yönetimi araçlarından bazılarını burada bulabilirsiniz.
Müşteri yönetimi

Yapılacaklar Listeleri

Yapılacaklar listeleri oluşturarak organize olun. Ekipteki herkes kendileri için kendi yapılacaklar listelerini oluşturabilir ve ekipler bir araya gelerek ortak bir ekip yapılacaklar listesi oluşturabilir. Birden çok liste oluşturma özelliği sayesinde, birden çok projenin zirvesinde kalabilirsiniz. Paylaşılan yapılacaklar listesi işleviyle ekipler, açık listeler aracılığıyla işbirliğini geliştirerek projelerin iyi bir hızda ilerlemesini sağlayabilirler. Ofis yönetimi yazılımına dahil edilmesi harika bir özelliktir.
Grup takvimleri

Takvimler

Tüm takvimlerinizi tek bir yerde tutun. Bitrix24 ile tüm kişisel görevlerinizi yerine getiren bir takvim oluşturabilirsiniz. Görev yönetimi için takvimleri kullanın, böylece bitiş tarihlerini ve programı her zaman hatırlarsınız. Şirketle veya yalnızca ekiplerle paylaşılan takvimler de oluşturabilirsiniz. Ekipler bireysel görevleri takip edebildiğinde, proje ilerlemesini gruplandırabildiğinde ve takvim içinde sohbet edebildiğinde işbirliği daha kolaydır. Bitrix24 ile takvimler daha da kullanışlıdır, çünkü onlara mobil uygulamanın içinden herhangi bir yerden erişebilirsiniz. Artık hiç kimse bir daha toplantıyı kaçırmayacak.
Zaman Takibi

Zaman Takibi

Bitrix24 ile zamanınızı kolayca takip edin. Yazılımımız, bireysel çalışanların zamanlarını izlemelerine ve yöneticilerin de zaman çizelgelerini denetlemelerine olanak tanır. Bireysel görevler için ne kadar zaman harcandığını bilmek, yöneticilerin çalışanlar için daha iyi görevler planlamasına ve proje tahminleri vermesine yardımcı olabilir. Projelerin ne kadar sürdüğünü bilen şirketler de müşterilerine daha doğru fiyatlandırma tahminleri verebilir.
Kanban Panoları

Kanban Panoları

Kanban, görsel panolarla daha iyi çalışanlar için görsel bir görev yönetim aracıdır. Bu yazılım, gerçek zamanlı iletişime ve tamamen şeffaf bir iş görünümüne izin verir, böylece görev yönetiminin yönetimi kolaydır. Bir projenin tüm parçaları, ekip üyelerinin ve proje yöneticilerinin herhangi bir zamanda bir görevin her bölümünün ilerlemesini görmelerini sağlayacak şekilde düzenlenir. Kanban ile verimliliği artırmak çok kolay .
Gantt şeması

Gantt şeması

Gantt çizelgeleri, görsel çalışanlar için başka bir değerli görev yönetimi aracıdır. Bu grafikler, görevleri ve kaynakları tek bir yerde görselleştirmeye ve düzenlemeye yardımcı olur. Ekipler, işbirlikçi çevrimiçi platformda kilometre taşlarına ulaşmak, hedeflere ulaşmak ve bir işi bitirmek için sohbet etmek için birlikte çalışabilir. Dinamik grafikler, ekiplerin birlikte daha iyi çalışabilmesinin yollarından yalnızca biridir.
Dosya Paylaşımı ve Depolama

Doküman Yönetimi ve İşbirliği

Tüm şirket dosyalarınızı bir arada tutmak için tek bir konuma sahip olmak, Bitrix24'ün favori özelliklerinden biridir. Çalışanlar, Bitrix24 mobil uygulaması da dahil olmak üzere her yerden paylaşılan dosyalara erişebilir. Özelleştirilebilir erişim izinleriyle, şirketler tüm dosyaları güvende tutabilir. Müşterilerle dosya paylaşmak isteyenler için şirketler, tüm dosyalarını dış kaynaklara açmadan bu belirli dosyalara sınırlı erişim sağlayabilir. Çevrimiçi dosya depolama, daha az gelen kutusu karmaşası, daha düşük kağıt maliyetleri ve kolaylaştırılmış süreçler oluşturur. Ayrıca ofiste daha az dosya dolabı olduğundan daha fazla fiziksel alan kazanırsınız. Depodaki dijital belge dosyalarının net bir şekilde etiketlenmesi, düzenlenmesi ve aranması kolaydır.
Pazarlama ekibi işbirliği

Gerçek Zamanlı İletişim

Bitrix24 ile, ekipleri gerçek zamanlı olarak sürekli iletişim halinde tutan iletişim için birden fazla kanal vardır. Yöneticiler grafikler, görev şablonları ve sohbet kanalları aracılığıyla devam eden işlerle ilgili gerçek zamanlı raporlar alabilir. Ekipler ayrıca, üzerinde çalıştıkları çeşitli projeler hakkında iletişimde kalmak ve güncel bilgileri almak için gerçek zamanlı olarak iletişim kurabilirler. Ekipler farklı lokasyonlarda olsalar bile yan yanaymış gibi çalışabilirler. Yöneticiler yapılmakta olan tüm görevleri gerçek zamanlı olarak görüntüleyebildiklerinde görev yönetimi daha kolaydır. En önemlisi, gerçek zamanlı işbirliği yeteneklerine sahip olmak, ekiplerin iletişim halinde kalarak ve birlikte çalışırken daha üretken olmalarına yardımcı olur.
Şablonlar

Görevler ve Projeler

Verimlilik hem bireysel görevlerde hem de projelerde kullanılır. Yöneticiler, işleri bireysel görevler, daha küçük görevlere bölünmüş büyük projeler olarak atayabilir veya Bitrix24'te herkesin işbirliği yaptığı bir proje oluşturabilir. Yöneticiler atanma şeklini özelleştirebildiklerinde görev yönetimi daha kolaydır. E-postadan göreve yetenekleri, bir e-postayı göreve dönüştürmeyi kolaylaştırır, böylece müşteri istekleri veya ekip fikirleri asla unutulmaz.
Gantt Grafikleri

Paylaşılan İletişim Alanı

Bitrix24 kullanmanın en büyük faydalarından biri, ekiplerin birlikte daha iyi çalışmasına yardımcı olmasıdır. Ekiplerin tek bir platform kullanarak iletişim kurması ve işbirliği yapması için birçok alan vardır. İletişim kurmak için en popüler alanlardan bazıları sohbetler, görev şablonlarında sohbet etmek için kullanılan alanlar ve takvimlerdir. Mevcut gerçek zamanlı iletişim sayesinde ekipler daha kolay işbirliği yapabilir. Bitrix24 ayrıca yöneticilerin daha sonra daha kolay erişim için iletişimleri tek bir merkezi noktada depolamasına olanak tanır. Bu şekilde, herkes ekip toplantılarından sonra veya orijinal müşteri iletişimlerinden hızlı bir şekilde karar alabilir.
Yapılacaklar Listeleri

İş Akışı Otomasyonu

Bir proje yöneticisinin üzerinde olan birçok görev yineleniyor. Haftalık ve aylık görevlerin atanması gelir ve yöneticinin yerine getirilmesi için bunları ataması gerekir. Otomatikleştirilmiş iş akışları ile proje yöneticileri bir defaya mahsus görev atayabilir ve otomasyon kurabilir. Otomasyon, özelleştirilebilir şablonlara sahip olmanın bir avantajıdır. Haftalık, iki haftada bir, aylık veya 10 günde bir olsun, görevlerin düzenli olarak ayarlanması kolaydır. Bu şekilde, görev yönetiminin her hafta başında çok fazla zaman alması gerekmez ve çalışanlar sıralarında hangi işin olduğunu bilirler.

E-posta Entegrasyonu

Bir e-posta görüşmesinden sonra görev oluşturmak artık daha kolay. E-posta entegrasyonu, yalnızca birkaç tıklamayla doğrudan bir e-postadan görev oluşturmaya izin veren bir görev yönetimi aracıdır. Bu, görev oluşturmanın unutulduğu veya ertelendiği durumların azaltılmasına yardımcı olur. Bunun yerine, yöneticiler ve ekip üyeleri ortadaki adımları atlayabilir ve hemen bir görev oluşturabilir. Bir şirketin müşteri yönetimi süreçlerini iyileştirirken verimliliği artırır.
Zaman Takibi

İş Yükü Yönetimi

Ofis yönetimi yazılım aracı görev atayanlar için işi kolaylaştırır. Tekrarlanan görevler için günlük, haftalık, aylık veya özelleştirilmiş görevler belirlemek üzere otomatikleştirilmiş ayarları kullanın. Kontrol ederken ilerleme istemek için görevlerde iletişim kurun veya iş yüklerini tartışmak için sohbet özelliğini kullanın. Proje yöneticileri, bireysel ekip üyelerinin iş yükünü görebilir ve gerektiğinde görevleri atayabilir veya alabilir.
Mobil uygulama

Mobil uygulama

Hareket halindeyken Bitrix24'ü yanınıza alın. Kullanımı kolay mobil uygulamamızla Bitrix24'ün masaüstünde sunduğu her şeye telefonunuzdan erişebilirsiniz. Telefonunuzda bir görev yönetimi aracına sahip olmak, konumunuz ve programınız konusunda daha esnek olabileceğiniz anlamına gelir. Şirketiniz, çalışanlarınızın birden fazla konumda veya hareket halinde olmasına bağlıysa, tam mobil uygulamaya erişim, tüm ekip için harika bir avantajdır.

Bitrix24'ün Faydaları

Şirketler, özellikler için Bitrix24'e çekilir, ancak avantajlar için kalır. En popüler avantajlarımızdan bazıları şunlardır:
Üretkenlik
  • Yapılacaklar listeleri oluşturun, öncelikler atayın ve ilerlemeyi izleyin.
  • Tüm etkileşimleri ve projeleri tek bir paylaşılan alana getirin.
  • Tekrarlayan görevleri ortadan kaldırın ve otomatikleştirilmiş iş akışlarıyla büyümenizi hızlandırın.
  • Tüm dosya ve belgelere merkezi bir giriş noktasından erişin.
  • İşbirliğine dayalı paylaşım ve çeşitli iletişim seçenekleriyle sonuçları daha hızlı görün.
  • Kısa vadeli, uzun vadeli plan yapın ve asla bir teslim tarihini kaçırmayın.
10 milyondan fazla şirket, Bitrix24'ü kullanmanın faydalarını şimdiden keşfetti. Tüm şirketlerin kendileri için çalışan bir görev yöneticisi yazılımı bulması gerektiğine inanıyoruz. Bitrix24, bir şirketin süreçlerine uyacak şekilde tamamen özelleştirilebilir. Görev yönetiminizi kolaylaştırmak için platforma entegre edilebilecek birçok araç ve uygulama vardır. Şirketler kendi uygulamalarını bile ekleyebilir, böylece tüm görevler ve araçlar tek bir platformda bulunur. Bu avantajların çoğu, Bitrix24'ün ücretsiz sürümünde bulunduğu için bütçenizi de zorlamaz.

Bitrix24'ün bir diğer büyük avantajı da bir toplulukla birlikte gelmesidir. Platformlarını uygulamak veya sorunlarını gidermek için biraz daha fazla yardıma ihtiyaç duyan şirketler için ürün ortaklarımız yardıma hazırdır. Dünyanın dört bir yanındaki elverişli konumlarıyla iş ortaklarımız, başkalarının Bitrix24'lerini en optimum şekilde çalıştırmalarına yardımcı olmak için gerekli deneyimle eğitilmiştir. Şirketinizin tüm avantajlardan yararlanmasına yardımcı olabilirler.

Bir demo planlamak isterseniz ortaklarımızdan biriyle iletişime geçin. Ayrıca sorularınızın herhangi birine cevap verebilirler.

Bitrix24 Sıkça Sorulan Sorular

12.000.000'dan fazla kuruluş Bitrix24'ü seçti

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.