linkedin

YASAL

Bitrix 24: Hukuka Düzen Getiren Bir Araç
Reklam ve çalışan yönetimi, analitik ve yasal süreç dış kaynak kullanımı arasında, hukuk firmalarının önünde gerçekten çok iş var. Pazarlama ekibiniz rekabet avantajı için başka bir savaş verirken, avukatlarınız kendilerine ait çok sayıda görevle mücadele ediyor? Bitrix24, adaletin her zaman, her yerde yerine getirildiğinden emin olabilmeniz için ihtiyacınız olan dahili yapıya sahip olmanızı sağlar.
Bitrix24 Yasal

Bitrix24 Özellikleri

Her hukuk ekibi, doğru müşteri yönetimi araçlarına sahip olmaktan yararlanabilir. Yalnızca büyük miktarda bilgiyi düzenlemeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda hukuk ekipleri ve müşterilerle iletişimi geliştirmeye yardımcı olur. Hukuk büronuz eklemek için doğru müşteri yönetimi araçlarını arıyorsa, Bitrix24 ile bulabileceğiniz harika özelliklerden bazılarını burada bulabilirsiniz.
Şablonlar

Görevler ve Projeler

Hukuk ekipleri hiçbir detayın unutulmadığından emin olmak için bir proje yöneticisine ihtiyaç duyar. Daha kolay proje dökümü için görevler ayarlayın ve bunları tamamlamak için ekipler olarak işbirliği yapın.
Gerçek Zamanlı İşbirliği

Gerçek Zamanlı İletişim

Müşteri yönetimi araçlarımız video konferans, telefon ve gerçek zamanlı sohbet kanalları ile iletişimi kolaylaştırır. Ayrıca iletişim kayıtlarının tutulmasına yardımcı olur.
Dosya Paylaşımı ve Depolama

Dosya Paylaşımı ve Drive

Bitrix24 bulutu, işletmelerin belge paylaşımını ve depolamayı kullanmasına olanak tanır . Tüm bilgileri güvende tutarken müşterilere ve belirli ekip üyelerine belge gönderebilmeniz için erişim izinleri verin.
Grup takvimleri

Planlama ve Takvim Senkronizasyonu

Her zaman doğru yolda kalabilmeniz için ekipler içinde veya tek başınıza takvimler oluşturun ve paylaşın. Bu müşteri yönetimi araçları, herkesi aynı sayfada tutmaya yardımcı olur.
Dosya Paylaşımı ve Depolama

Planlama ve Takvim Senkronizasyonu

Her zaman doğru yolda kalabilmeniz için ekipler içinde veya tek başınıza takvimler oluşturun ve paylaşın. Bu müşteri yönetimi araçları, herkesi aynı sayfada tutmaya yardımcı olur.
Müşteri yönetimi

CRM

Bitrix24'teki görev içi notlar, hatırlatıcılar, iyileştirilmiş iletişim ve planlama araçlarıyla müşteri ilişkilerini daha iyi yönetin.
Pazarlama ekibi işbirliği

İnsan Kaynakları

İşlerini kolaylaştırarak İK ekibinizi destekleyin. Çalışan zamanını ve avantajlarını izleyin, raporlar oluşturun, faturalar oluşturun ve daha fazlasını yapın.
CRM Yazılım Aracı

E-posta Pazarlama Otomasyonu

Kullanımı kolay, otomatik e-posta pazarlamasıyla hukuk büronuzun pazarlama kampanyasını hızlandırın.
HD Görüntülü Konferans

Çalışan ve İş Yükü Yönetimi

Bir proje yöneticisi, projelerin yolunda gitmesi için çalışanların iş yükünü görüntüleyebilir, oluşturabilir ve yönetebilir.
Mobil uygulama

Mobil uygulama

Hareket halindeyken bağlantıda kalın. Masaüstünde bulunan tüm müşteri yönetimi araçlarına Bitrix24 mobil uygulaması aracılığıyla kolayca erişilebilir.
Rapor oluşturucu

Rapor oluşturucu

Rapor yazmak için daha az zaman harcayın ve müşteri yönetimi araçlarımızın bunları sizin için oluşturmasına izin verin.

Bitrix24'ün Faydaları

Bitrix24'ü kullanmanın en iyi yararı, şirketinize göre tamamen özelleştirilebilmesidir. Her şirket, müşteri yönetimi araçlarını kendi yöntemiyle kullanacak olsa da, kullanıcıların yararlandığı en yaygın avantajlardan bazıları şunlardır.
Mağazalar
  • Verimliliği optimize etmek için iş süreci eşlemesini geliştirin
  • Yönetim için harcanan zamanı azaltmak için otomasyon kullanın
  • Müşterilerle işbirliği yapın ve ilişkileri yönetin
  • Şeffaflık sunun, onları firmaya bağlayın
  • CRM'den faturaları tek tıkla gönderin
  • Dış kaynak kullanırken iletişim kurun ve paylaşın
  • Gizli belgeleri sürücüde, kilitli ve emniyette tutun
  • Otomatik e-posta pazarlama kampanyalarıyla rekabeti yenin

Bitrix24 Sıkça Sorulan Sorular

12.000.000'dan fazla kuruluş Bitrix24'ü seçti

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.