linkedin

İNSAN KAYNAKLARI

İnsanları Yönetin, Bir Kültür İnşa Edin
Çalışanlarınız etkili ancak tatminsiz mi? Yoksa zevkli bir iş deneyimi sağlamayı başarıyor, ancak yine de üretkenlikte yetersiz kalıyor musunuz? Etkileşime geçmeniz, ölçmeniz veya ödüllendirmeniz gerekip gerekmediğini Bitrix24, İK sürecini basit ve şeffaf hale getirir. Üretkenliği artırmak, liderler yetiştirmek ve sağlıklı, değer odaklı bir şirket kültürü oluşturmak için ihtiyacınız olan tek araçtır.
Bitrix24 İnsan Kaynakları

Bitrix24 Özellikleri

İK ekipleri işlerini kolaylaştırdığı için Bitrix24'ü seviyor. Şirketinize yardımcı olacak bir ofis yönetimi yazılımı arıyorsanız, Bitrix24 HR sistemini deneyin. Bu yazılım ücretsiz olmakla kalmaz, aynı zamanda bu popüler özellikler de dahil olmak üzere değerli araçlarla birlikte gelir.
Çalışan Dizini ve Yönetimi

Çalışan Dizini ve Yönetimi

Bir çalışan dizini oluşturmak ve yönetmek, İK ekiplerinin tüm çalışanlarla bağlantıda kalması için harika bir yoldur. İsimlerini, yüzlerini bilebilir ve diğer temel bilgileri içerebilirler.

Rapor Oluşturucu

Raporları derlemek zaman alan bir iştir. Bitrix24 ofis yönetimi yazılımı gibi tüm bilgiler tek bir merkezi konumda depolandığında, rapor oluşturucu aracı sizin için kolayca raporlar oluşturabilir.
Self Servis ve İş Akışı Otomasyonu

Self Servis ve İş Akışı Otomasyonu

Self servis araçları, çalışanların zaman çizelgelerini, avantajları ve diğer bilgileri görüntüleyebileceği anlamına gelir. İş akışı otomasyonu ile saatlerin takibi de daha kolaydır.
Gerçek Zamanlı İletişim

Gerçek Zamanlı İletişim

Ekipler gerçek zamanlı olarak iletişim kurabilir ve tüm konuşmaları ofis yönetimi yazılımı içinde saklayabilir. Duyurular gönderin, şirket sohbetleri oluşturun ve iş arkadaşlarınızın bağlantıda kalmasına yardımcı olun.
Çalışan Bağlılığı

Çalışan Bağlılığı

İK departmanları için zorlu bir görev, şirket kültürü oluşturmak ve teşvik etmektir. Bitrix24 ofis yönetimi yazılımı, şirket sosyal ağları ve katılımı için araçlar sağlar.
Zaman yönetimi

Zaman yönetimi

İK ekipleri, zaman çizelgelerini kolayca takip edebilir ve bunları Bitrix24 ofis yönetimi yazılımında saklayabilir. Ayrıca, şirketlerin uygun fiyatları talep edebilmesi için görevlerin ne kadar sürdüğüne ilişkin verileri derleyebilirler.

Extranette işbirliği

Bitrix24 ofis yönetimi yazılımı, ekip üyelerinin ve iş arkadaşlarının iletişim kurması için birçok yol sağlar. Pek çok yolla, projeleri tamamlamak için işbirliğini artırmak için daha fazla şans var.
Uzaktan Eğitim

Uzaktan Eğitim

Ücretsiz bulut depolama ile İK ekipleri, tüm çalışanların kolayca erişebileceği eğitim materyallerini ve kaynakları yazılıma gönderebilir. Erişim izinlerini kullanarak, belirli çalışanlar için farklı e-Öğrenim fırsatları sağlayabilir veya şirketteki herkese açık tutabilirler.

Bitrix24'ün Faydaları

İnsanlar özellikler için gelir, ancak kullanıcıların burada kalmasının asıl nedeni faydalarıdır. Bitrix24 HR sistemini kullanmanın en iyi avantajlarından bazıları şunlardır:
Bitrix24 İnsan Kaynakları
  • İK belgelerini ve çalışan iletişim bilgilerini tek bir yerde bulun
  • Sosyal İntranet ile eğitimi hızlandırın ve iş akışını yönetin
  • Şirket yapısını tanımlayın ve erişim izinlerini yönetin
  • Baskı olmadan disiplini sağlamak için zamanı takip edin
  • Rozetler ve beğenilerle ödüllendirin ve motive edin
  • Raporlamayı kolaylaştırın ve değerlendirmeyi şeffaf hale getirin
Şirketiniz için doğru ofis yönetimi yazılımını veya İK sistemini arıyorsanız, Bitrix24'ü deneyin. Bu özellikler ücretsiz olarak mevcuttur ve her büyüklükteki ve sektördeki şirketlere yardımcı olur.

Bitrix24 Sıkça Sorulan Sorular

12.000.000'dan fazla kuruluş Bitrix24'ü seçti

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.