linkedin

HAREKETLİLİK

Uzaktan Yönetin, Bağlantıda Kalın
İnsanlar işlerini yollara taşıdıkça iş hareketliliği giderek daha önemli hale geliyor. Gerçek iş mobilitesi, her yerde ve her yerde çalışan güvenilir araçlara sahip olmayı gerektirir. Bitrix24 ile, masaüstü sürümünde bulunan her şeye sahip olan telefonunuzu kullanarak bağlantıda kalabilirsiniz.

Çalışanlar hareket halindeyken de ofiste oldukları kadar üretken olabildiklerinde, bundan herkes yararlanır. Bitrix24'ün mobil uygulaması daha fazla esneklik sağlar, böylece bir çalışan evden çalışması gerektiğinde, yolda bir iş toplantısı yapması gerektiğinde veya normal çalışma saatleri dışında bir sorunla karşılaştığında görev yöneticisi yazılımına erişmeye devam edebilir.

Bitrix24 mobil uygulaması, Bitrix24 yazılımını kullanan tüm şirketler için çalışır. Aşağıdaki özelliklere sahip şirketler için idealdir:
  • Bir CRM kullanın

  • Görevleri düzenlemek için yardıma ihtiyacınız var

  • Dosyaları paylaşmak ve depolamak için yardıma ihtiyacınız var

  • Daha fazla esneklik gerektir

Bir çalışanı olan ve birden fazla uluslararası lokasyona sahip şirketler, Bitrix24'ün sunduğu mobil uygulama dahil tüm işlevlerinden yararlanabilir. Görev yönetimi yazılımımız, her boyutta ve birçok farklı sektörde 10 milyondan fazla şirket tarafından kullanılmaktadır.

For managers, having access to all the features of their task manager software from their phone means they can create calendars, assign work, and check in with teams more easily. Plus, with so much important information stored in a CRM tool, account managers can always stay on top of their game.
Hareketlilik

Bitrix24 Özellikleri

Bitrix24'ün sağlayabileceği tüm özelliklerle, şirketiniz ihtiyaç duyduğu tüm araçlara sahip olacaktır. Mevcut tüm özelliklerin tam listesi için burayı tıklayın . Ayrıca ücretsiz sürümde neler olduğunu size gösterecektir.
Mobil CRM

Mobil CRM

Bitrix24, satış ekiplerini birbirine ve müşterilerine bağlayan bir CRM aracıdır. Müşterilerinizi boru hattında ilerlerken izleyin ve tüm konuşmalarınız hakkında notlar alın. Bu şekilde, satış ekipleri, müşteriyle kim konuşursa konuşsun, müşteri ilerlemesinden haberdar olmak için birlikte çalışabilir. Bir CRM'nin en iyi yararı, tüm müşteri bilgileri için tek bir merkezi yer sağlamasıdır. Bu, dosyaları depolamak, bireysel müşteriler için projeler düzenlemek ve müşteri hakkındaki tüm konuşmaları ileride başvurmak üzere saklamak için harika bir yerdir. Ekipler, Bitrix24'teki mobil CRM ile müşteri ilişkisindeki tüm kilit noktaları yönetebilir.
E-postadan Göreve Dönüştürme

Görev yönetimi

Yöneticiler, görev oluşturma ve çalışanların iş yükünü yönetme konusunda önlerinde çok iş var. Tüm bu görevleri ve daha fazlasını mobil uygulamanızdan yapabilirsiniz. E-postalardan görevler oluşturun, projeleri takvimlere entegre edin ve görev ilerlemesini kontrol edin. Bitrix24, yöneticilere görevleri standart veya özelleştirilmiş bir programa göre tekrarlanacak şekilde otomatikleştirme yeteneği verir. Tüm bu araçlarla , görev yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Dosya Paylaşımı ve Depolama

Dosya Paylaşımı ve Depolama

Bitrix24 mobile ile tüm şirket dosyalarınızı tek bir yerde bir arada tutun ve bunlara her yerden erişin. Özelleştirilebilir erişim izinleriyle, şirketiniz tüm dosyaları güvende tutabilir. Şirketler ayrıca belirli dosyaları paylaşmak için müşterilere sınırlı erişim sağlayabilir, bu da daha az gelen kutusu karmaşası yaratır ve bazı süreçleri kolaylaştırır. Dosya paylaşımı ve depolamanın diğer bir avantajı da kağıt maliyetlerini ve dosyalama alanını azaltabilmenizdir. Depodaki dijital belge dosyalarının net bir şekilde etiketlenmesi ve düzenlenmesi kolaydır. Ayrıca arama işlevini kullanabileceğiniz şeyleri bulmak daha kolaydır.
Gerçek Zamanlı İşbirliği

Gerçek Zamanlı İletişim

Bitrix24 ile, ekipleri gerçek zamanlı olarak sürekli iletişim halinde tutan iletişim için birden fazla kanal vardır. Yöneticiler, müşteri yönetimi güncellemeleri için tamamlanan işle ilgili gerçek zamanlı raporlar alabilir. Ekipler ayrıca üzerinde çalıştıkları her şey hakkında sanki yan yanaymış gibi ama yan yana değilmiş gibi güncel kalmak için gerçek zamanlı iletişim kurabilirler. Gerçek zamanlı olarak yapılan tüm görevleri görüntüleyin. Ekipler birlikte çalışabilir ve ilerlemeyi olduğu gibi izleyebilir. Gerçek zamanlı işbirliği yeteneklerine sahip olmak, ekiplerin iletişim halinde kalarak ve birlikte çalışırken daha üretken olmalarına yardımcı olur.
Zaman Yönetimi ve Takvimler

Zaman Yönetimi ve Takvimler

Zamanı daha iyi yönetmek için birden çok takvim oluşturun. Ekipler, işbirliğini kolaylaştıran takvimler içinde iletişim kurabilir. Tüm zaman yönetimi ve takvim işlevleri, Bitrix24 mobil uygulamasında mevcuttur, böylece kimse hiçbir toplantıyı kaçırmaz. Tüm son tarihlerinizi ve yükümlülüklerinizi takip etmek için birden fazla takvim tutun.
Mobil Video

Mobil Video

Görüntülü sohbet etmenin başka bir yolu için Bitrix24 mobil uygulamanızdaki mobil video işlevini kullanın. Ekipler her yerden bağlantıda kalabilir ve bunu yüz yüze bir toplantı gibi hissettirebilir. Görevleri tamamlarken herkesi bir arada tutarak çalışırken görüntülü sohbeti telefonunuzda tutun. Bu mobil video işlevini kullanmanın bir başka harika yolu da müşteri yönetimi aracı olarak kullanmaktır. Bu güvenli seçenekte müşterilerle buluşmak için mobil videoyu kullanın.

Dahili Sosyal Ağ

Her Bitrix24 platformu, şirketinizde dahili bir sosyal ağa sahip olma özelliğiyle birlikte gelir. Şirketler, sohbet kanalları, profiller ve daha fazlasıyla çalışanlarının birbirlerini daha iyi tanımalarına yardımcı olabilir. İnsan Kaynakları departmanları ağları izleyebilir veya başlatabilir ve daha sosyal bir ortamda iletişimi teşvik edebilir. Çalışanlar ve ekip üyeleri ilişkilerini daha az resmi bir ortamda kurabildiklerinde, işbirliğinin verimliliği artabilir.

Gelişmiş Raporlama

Bitrix24 mobil uygulamasıyla raporları daha kolay çalıştırın. Çoğu kişi, bilgileri yayabilecekleri ve birleştirebilecekleri bir alanda raporlar çalıştırmayı tercih eder. Bitrix24 platformu ile raporlama daha kolay. Tüm bilgiler zaten toplanmıştır ve şirketler raporlama işlevlerini kendi özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlayabilir. Mobil uygulama ile istediğiniz yerden kolayca rapor çalıştırabilirsiniz.
Yapılacaklar Listeleri

Mobil İş Akışı Yönetimi

Görevleri yönetmenin önemli bir kısmı, iş akışını denetlemektir. Şirket görevlerini tamamlamak bir mobil uygulamada daha zor olabilir, ancak Bitrix24 uygulamasıyla değil. Yöneticiler, mobil uygulamalarından görevler atayabilir ve proje ilerlemesini denetleyebilir. Bitrix24 platformunda yerleşik araçlar, Gantt şemaları ve Kanban'ın kullanımıyla yöneticilerin iş akışını gerçek zamanlı olarak görsel bir biçimde de görüntülemelerine yardımcı olur. Masanızda olmasanız bile işlerin sorunsuz ilerlemesini sağlayın.
Telefon

Dahili Telefon

Telefonla yurt içi arama ücreti için dünyanın her yerini arayın . Küresel ölçekte faaliyet gösteren şirketler için bu fayda paha biçilemez. Uluslararası konumları ve müşterileri olan şirketlerin daha kolay iletişim halinde kalmasına yardımcı olur. İster bir projenin ayrıntıları üzerinde çalışıyor ister bir sözleşme müzakere etmeye çalışıyor olun, Bitrix24 yerleşik Telefon özelliği size yardımcı olmak için burada.
Mobil CRM

Uygulama Entegrasyonu

Bitrix24, her şirket için tamamen özelleştirilebilir. Şirketlerin platformlarını özelleştirme yollarından biri, hâlihazırda kullanmakta oldukları birden çok programı ve uygulamayı birbirine entegre etmektir. Bu, özellikle bir cep telefonu için değerlidir. Birkaç farklı uygulama indirmek yerine mobil Bitrix24 uygulamanıza giriş yapabilir ve iş yerinizdeki tüm programlara ve uygulamalara masaüstünüzden erişebilirsiniz. Bu, ekranınızda yer kazandırır ve telefonunuzda çalışmayı kolaylaştırır.
Aninda mesajlasma

İletişim merkezi

Şirketler, müşterilere ve potansiyel müşterilere yanıt vermeye bağlıdır. Bir iletişim merkezinde personel bulundurmanın birçok yolu vardır, ancak en iyi yol Bitrix24 müşteri yönetimi yazılımıdır. Ekibimiz, otomasyon ve mobil uygulama aracılığıyla şirketinize mükemmel iletişim merkezi desteği sağlamaya yardımcı olur. Cep telefonunuzdaki iletişim merkezinizle, aldığınız her türlü iletişime hızlı bir şekilde yanıt verebilirsiniz.

Bitrix24'ün Faydaları

Bitrix24'te bulunan özelliklerin neredeyse tamamı ücretsiz sürümde mevcuttur. Masaüstü sürümündeki her şey mobil uygulamada mevcut olduğunda, ikiye bir anlaşma yapmak gibidir.
Bitrix24 Hareketlilik
  • Hem iOS hem de Android için yapılandırılmış bir işletmeyi yürütmek için ihtiyacınız olan her şey
  • Gerçek zamanlı olarak uzaktan gönderi paylaşın, beğenin, sohbet edin, atayın, onaylayın ve denetleyin
  • İhtiyacınız olduğunda push bildirimleri alın
  • Yurtiçi arama ücreti karşılığında uluslararası ilişkileri geliştirin
10 milyondan fazla şirket, Bitrix24'ü kullanmanın faydalarını şimdiden keşfetti. Bir şirketin kullandığı tüm araçları tek bir uygun platformda birleştirmek, şirketlerin projelerini daha iyi yönetebilmeleri için düzenli kalmasına yardımcı olur. Şirketinizin bir uygulaması varsa, onu da bağlayabilirsiniz.

Tüm şirketlerin kendileri için çalışan bir görev yöneticisi yazılımı bulması gerektiğine inanıyoruz. Bitrix24, şirket süreçlerini bir yazılım programına uyacak şekilde değiştirmeye çalışmak yerine tamamen bir şirketin süreçlerine uyacak şekilde özelleştirilebilir. Halihazırda platformda bulunmayan herhangi bir şey için eklenebilecek birçok araç ve uygulama vardır.

Bitrix24, birbirine yardımcı olan bir kullanıcı topluluğudur. Platformlarını uygulamak veya sorunlarını gidermek için fazladan yardıma ihtiyaç duyan şirketler için ürün ortaklarımız yardıma hazırdır. Dünyanın dört bir yanındaki elverişli konumlarıyla iş ortaklarımız, başkalarının Bitrix24'lerini en optimum şekilde çalıştırmalarına yardımcı olmak için gerekli deneyimle eğitilmiştir. Bir demo planlamak isterseniz, ortaklarımızdan biri yardımcı olabilir.

Bitrix24 Sıkça Sorulan Sorular

12.000.000'dan fazla kuruluş Bitrix24'ü seçti

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.