linkedin

NAKLİYE VE DEPOLAMA

Motorlarınızda Hız İçin İnce Ayar Yapın
Ulaştırma ve Depolama KOBİ'lerinin yalnızca müşterilerinin rekabet gücünü korumasına yardımcı olması gerekmez, aynı zamanda yenmeleri gereken kendi rekabetleri de vardır. Müşterileriniz yolda hızlı olmanızı bekler, ancak bu, hızlı kurum içi destek olmadan yapamayacağınız bir şeydir. BT altyapınız sizi yavaşlatıyorsa, performansınızı hızlandıracak modern çözümler ve araçlar bulmanın zamanı geldi.
Bitrix24 Nakliye ve Depolama

Bitrix24 Özellikleri

Şirketinizin taşıma ve depolama verimliliklerini artırmak istiyorsanız, Bitrix24'ün görev yönetimi aracı yardımcı olabilir. Özelliklerimiz iş yeteneklerinizi artıracak ve bir proje yöneticisinin işini kolaylaştıracaktır. En popüler özelliklerden bazıları şunlardır:
Gerçek Zamanlı İşbirliği

Personel ve müşterilerle gerçek zamanlı iletişim

Telefon, HD video konferans yetenekleri ve sohbet kanalları, personel ve müşterilerin proje yöneticisi veya şirket temsilcisi ile gerçek zamanlı olarak iletişim kurmasını sağlar. Bu, daha yüksek bir müşteri hizmeti düzeyi sağlamanıza ve bir ekip olarak işbirliği yapmanıza yardımcı olur.
Görevlerin Kanban Görünümü

Görevler ve Projeler

Görev yönetimi aracı, bir proje yöneticisinin hızlı bir şekilde bireysel veya ekip görevleri oluşturmasına olanak tanır. Bitrix24 yazılımında saatleri takip edin, güncellemeler verin ve notlar tutun.
Dosya Paylaşımı ve Depolama

Doküman yönetimi

Belgelerinizi bir bulutta depolayarak daha verimli bir şekilde yönetin. Erişim izinlerini kullanarak, şirketin sakladığı tüm belgelere erişim izni vermeden müşterilerle sözleşmeleri dijital olarak görüntüleyebilir, gönderebilir ve alabilirsiniz.
Müşteri yönetimi

CRM

Müşteri ilişkileri yönetimi, taşımacılık işinin büyük bir parçasıdır. Müşterileri mutlu etmek ve ekibi bilgilendirmek için görev yönetimi aracını, takvimleri ve iletişim özelliklerini kullanın.
İletişim merkezi

Müşteri İletişim Merkezi

Bitrix24 müşteri iletişim merkezi ile müşteri iletişimi becerilerinizi artırın. Araçlarımız, tek bir uygun yazılım programında aramaları yönlendirmenize, siparişlere bakmanıza ve bilgileri izlemenize olanak tanır.
Zaman Yönetimi ve Takvimler

Zaman Yönetimi ve Takvimler

Bitrix24 görev yönetimi aracıyla zamanı daha iyi kullanın. Takvimlerle herkesi önemli toplantılar ve etkinlikler hakkında bilgilendirin veya doğru proje tahminleri için görevlerde zamanı takip edin.

Bitrix24'ün Faydaları

Nakliye ve depolamanızı yönetmek için Bitrix24'ün görev yönetimi aracını kullanan şirketler için söylenecek pek çok fayda vardır. İşte kullanıcılarımızın en sevdiği avantajlardan bazıları:
Bitrix24 Nakliye ve Depolama
  • Dahili organizasyonu ve yönetimi optimize edin
  • Merkezileştirme ve şeffaflık, operasyonel verimliliğe ulaşmanın anahtarıdır
  • CRM ile uzun vadeli B2B ilişkileri kurun
  • Planlamayı, yinelenen faturaları ve sorgu yanıtını otomatikleştirin
  • Taşıma sırasında müşterilerinizi ve onların müşterilerini döngüde tutmak için Açık Kanalları kullanın
  • Benzin fiyatları yükselebilir ama bizimki aynı kalacak.
  • Sorunları anında çözmenizi sağlayan gerçek zamanlı iletişim
Bitrix24'ü kullanmaya başladığınızda, bir daha asla eski alışkanlıklarınıza geri dönmek istemeyeceksiniz. Halihazırda bildiğiniz ve sevdiğiniz araçlara sahipseniz bunları Bitrix24 yazılımına da bağlayabilirsiniz. Tüm araçlarınızı tek bir yerde toplayarak tüm bilgileri daha kolay yönetebilir ve erişebilirsiniz.

Bitrix24 Sıkça Sorulan Sorular

12.000.000'dan fazla kuruluş Bitrix24'ü seçti

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.