linkedin

PERAKENDE

Satış Savaşını Kazanın ve Müşterilerinizi Memnun Edin
Sürekli artan müşteri beklentileri karşısında bunaldınız mı? Büyük verilerin yeni dünyasında, akıllı perakendecilik tamamen Müşteri İlişkileri Yönetimi ile ilgilidir. Bitrix24, daha iyi satışlara yol açan, marka sadakatini artıran ve satış dönüşümlerini artıran sorunsuz ve kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimleri oluşturmaya yardımcı olur. Gizli ihtiyaçları ortaya çıkararak ve daha derin bağlantılar kurarak müşterileri kazanın.
Bitrix24 Perakende

Bitrix24 Özellikleri

Bitrix24, perakende işinizi daha iyi yönetmenize yardımcı olabilir. Daha fazla organizasyon ve daha iyi kayıt tutma becerileri ile müşteri veritabanı yazılımımız, işlem hattı yönetiminizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olabilir.
İletişim merkezi

Çok Kanallı Müşteri Hizmetleri

Müşteri veritabanı yazılımımızı kullanmak, müşteri hizmetleri departmanınıza hizmet vermenize yardımcı olacaktır. Web sitenizde de botlar ve yapay zeka ile yeteneklerinizi genişletin.
Web Sitesi Oluşturucu

Web Sitesi Oluşturucu

Çoğu perakende işletmesi bir web sitesine ihtiyaç duyar. Henüz bir web siteniz yoksa, yazılımımız ücretsiz olarak bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olabilir. İhtiyacınız olan tüm özellikleri de ekleyin!
Satış analitiği

Satış Analitiği

Web sitenizin performansı ve ziyaretçilerin sitenizi bulma şekli, perakende satış için kullanılacak önemli bilgilerdir. Analitiklerinizi takip edin ve pazarlama planlarına ilişkin değerli bilgiler edinin.
CRM Yazılım Aracı

Pazarlama Otomasyonu

Müşteri veritabanı yazılımınızı derlemek, potansiyel alıcılar için pazarlama çabalarınızdan yararlanmanıza yardımcı olacaktır.
Müşteri yönetimi

Potansiyel Müşteri Takibi ve Web Formları

Bitrix24, müşteri adaylarını yakalayarak, bilgi toplayarak, verileri analiz ederek ve pazarlama çabalarınızı kitlenize göre daha iyi özelleştirerek işlem hattı yönetiminize yardımcı olur.
Rapor oluşturucu

CRM İçerisindeki Faturalar

Fatura oluşturma ve satış takibini iyileştirme özelliği ile tüm işlerinizi tek bir merkezi platformda tutun .
Botlar ve AI

Chatbot ve Yapay Zeka Desteği

Bitrix24 chatbot ve AI kurarak sitenizin ziyaretçileriyle daha kolay iletişim kurun. Bu destek, şirketinizin yeteneklerini genişletir.
Mobil uygulama

Mobil uygulama

Bitrix24 mobil uygulamasıyla müşteri veritabanı yazılımınıza her yerden erişin. Masaüstünüzde bulunan her şeye uygulamanızdan erişilebilir.
Dosya Paylaşımı ve Depolama

Dosya Paylaşımı ve Depolama

Dosya paylaşımı ve depolama ile departmanlar veya ekipler arasında kolayca bilgi paylaşın. Ücretsiz Bitrix24 bulut alanınızda bilgi depolamak, onu düzenlemenize ve yönetmenize yardımcı olur.
Rapor oluşturucu

Raporlar ve Satış Hunileri

Doğru raporları daha hızlı oluşturmak için müşteri veritabanı yazılımımızı kullanın ve işlem hattı yönetimi sürecinde satış hunilerini denetleyin.

Eposta pazarlama

Bir e-posta pazarlama kampanyasıyla potansiyel ve mevcut müşterilere ulaşın. Bu işi tamamlamak için ihtiyacınız olan her şey, Bitrix24 araçlarınıza dahildir.

Bitrix24'ün Faydaları

Bir iş kurmak çok çalışma gerektirir. Doğru araçları kullanmak, daha verimli bir şekilde daha fazlasını yapmanıza yardımcı olarak işinize fayda sağlayabilir. Her şirket, müşteri veritabanı yazılımını şirketin ihtiyaçlarına göre kolayca özelleştirebilir. Perakende işletmelerinin Bitrix24'ten bekleyebileceği avantajlardan bazıları şunlardır:
Mağazalar
  • Her etkileşime 360 derecelik bir bakış açısıyla bakın.
  • Müşteri yaşam döngüsünün tamamında ustalaşın ve satışları daha hızlı kapatın.
  • Paylaşılan çalışma alanı ve evrensel iletişim merkezi ile ekibe olağanüstü müşteri deneyimi sunma konusunda ilham verin.
  • Birden çok iletişim seçeneğiyle müşterilerle bulundukları yerde buluşun.
  • Daha sürükleyici, sürükleyici ve kişiselleştirilmiş deneyimler sunun.

Bitrix24 Sıkça Sorulan Sorular

12.000.000'dan fazla kuruluş Bitrix24'ü seçti

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.