linkedin
Globalnet

SEYAHAT

Gelişmiş Seyahat Deneyimi için Yalın Araçlar
Müşterileriniz ve onların gezileri, uçuşları ve deniz yolculukları hakkındaki tüm bu küçük ayrıntıları organize etmekte zorlanıyor musunuz? İş akışı, temsilcilerinizin üstünlüğünü kaybetmeye başlamasına neden olacak kadar zorlu mu? Kurşun boru hattınızda sızıntı var mı? Bitrix24, tüm seyahat yönetimi sorunlarınız için mükemmel bir çözüme sahiptir. Müşteri ve satıcı verilerini toplayın, depolayın ve yönetin, uzun vadeli ilişkiler kurun, görevleri otomatikleştirin, üretkenliği teşvik edin ve satış sürecinizi kolaylaştırın, hepsi tek bir platformdan.
Bitrix24 Seyahat

Bitrix24 Özellikleri

Bitrix24 ile seyahatle ilgili tüm dertlerinize elveda deyin. Platformumuz, bilgileri daha sonra ihtiyaç duyanların kolayca erişebileceği şekilde düzenlemeye ve depolamaya yardımcı olur. İzlenmesi gereken pek çok ayrıntıyla, Bitrix24'ün sunduğu en faydalı seyahat özelliklerinden bazıları burada.
Pazarlama ekibi işbirliği

Çalışan Yönetimi

Tüm çalışan bilgilerini tek bir yerden takip edin. Çalışanlar, proje yönetimi araçlarında saatlerini takip edebilir, takvimleri yönetebilir ve notları güncelleyebilir.
Müşteri yönetimi

CRM

CRM araçlarıyla ardışık düzen yönetiminizi iyileştirin. Bitrix24 proje yönetimi araçlarındaki seyahat ve müşteri konumlarını, ihtiyaçlarını ve etkileşimlerden alınan notları takip edin.
İletişim merkezi

Müşteri İletişim Merkezi

İhtiyacınız olan yerde müşteri desteğini alın. Yapay zeka ve bot desteğine ihtiyaç duyan bir web siteniz varsa veya bir müşteri çağrı merkezi istiyorsanız size yardımcı olabiliriz.
Görevlerin Kanban Görünümü

Görevler ve Projeler

Şu anda dünyanın neresinde olursanız olun, ekipler işi bitirmek için etkili bir şekilde işbirliği yapabilir. Süreç otomasyonu ile işleri kolaylaştırın , böylece görevler gerektiğinde tekrarlanır.
Görev Bağımlılıkları

Planlama

Ardışık düzen yönetiminizi daha iyi denetlemek için planlama araçlarını kullanın. Müşteri ve ekip toplantılarını kolayca planlayın ve yerleşik iletişim araçlarını kullanın.
Grup takvimleri

Takvimler

Düzenli kalmak ve zamanı iyi yönetmek için etkinlikleri başkalarıyla paylaşın veya kişisel bir takvim tutun. Topluluk takvimleri, boru hattı yönetimini yolunda tutarken herkesin nerede olduğunu bilmesine yardımcı olabilir.
Telefon

Dahili Telefon

Telefonu kullanmak, Bitrix24 platformu içinde dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir müşteriyi veya ekip üyesini aramanıza olanak tanır. Bu CRM, boru hattı yönetiminin her parçasında yardımcı olur.
Dosya Paylaşımı ve Depolama

Dosya Paylaşımı ve Depolama

Ardışık düzen yönetiminin bir parçası, mesafeler bir faktör olduğunda belgeleri imzalatmak ve dosyaları dijital olarak paylaşmaktır. Bilgileri gizli tutmak için erişim izinlerini kullanın.
Rapor oluşturucu

Rapor oluşturucu

Tüm bilgiler Bitrix24'te saklandığından raporların oluşturulması, gönderilmesi ve saklanması kolaydır.

Bitrix24'ün Faydaları

Şirketler, Bitrix24'ü kullanarak süreçlerinde büyük değişiklikler yapabilir. Her platform, şirketinizin ihtiyaçlarına da uyacak şekilde kolayca özelleştirilebilir, bu nedenle gerçekten her duruma uyan tek bir çözüm değildir. Bitrix24'ü kullanırken bekleyebileceğiniz diğer bazı avantajlar burada.
Bitrix24 Seyahat
  • Müşterileriniz nereye gitmek istediklerini bilmediklerinde, CRM'imiz bilir
  • Mükemmel açık deniz deneyimleri sağlamak için şirket içi operasyonlarınızı kolaylaştırın
  • Pazarlama kampanyalarınızı destinasyonlarınız kadar çekici hale getirin
  • Nerede olurlarsa olsunlar dünyayı dolaşan müşterilerinizle iletişimde kalın

Bitrix24 Sıkça Sorulan Sorular

12.000.000'dan fazla kuruluş Bitrix24'ü seçti
Globalnet

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.