linkedin

TAKVİMLER

Bitrix24 Takvimleri ile Her Gün Biraz Daha Fazlasını Yapın
Bir ekibin yaratıcı karmaşasını koordine etmekte veya kendinizinkini düzenlemekte sorun mu yaşıyorsunuz? Zor, biliyoruz! Çözümümüz oldukça basit: planlayın, paylaşın ve senkronize edin. Bitrix24 Calendar, hepsini birkaç tıklamayla yapmanızı sağlar.
Bitrix24 Takvimler

Bitrix24 Özellikleri

Şirketler, Bitrix24 takvimlerini kullanarak zamanlarını daha iyi değerlendirebilirler. Takvimlerimizin özellikleri düzeni ve üretkenliği artırır.
Grup takvimleri

Grup Takvimleri

Ekiplerin çalışmaları koordine etmesi için bir grup takvimi oluşturun. Ekip toplantıları ayarlayın ve tüm katılımcılara hatırlatıcılar gönderin. Artık herkes son tarihler, proje ilerlemesi ve güncellemeler hakkında bilgi sahibi olabilir.
Müşteri yönetimi

CRM ile entegrasyon

CRM yazılımı ile senkronize olan takvimler, proje yöneticisinin işini kolaylaştırır. Randevu planlama özelliğini kullanarak müşteri adaylarını takip edin ve katılması gerekenler için hatırlatıcıları etkinleştirin. Hatta tüm bilgileri bir arada tutmak için takvimde notlar alabilirsiniz.
Favori Takvimler

Favori Takvimler

Her kullanıcı, özelleştirilmiş bir deneyim için kolayca birden fazla takvim ayarlayabilir. Etkinlikleri bir grup takviminde paylaşın veya kişisel planlayıcınız olarak kullanın. Daha iyi zaman yönetimi için favori bir takvim ayarlayın.
HD Görüntülü Konferans

Devamsızlık Tablosu

Bir daha asla kısaltılma. Takvim özelliği ile herkes tatilleri ve izinleri takvime ekleyebilir, böylece ekipler programı bilir. Aynı görev yönetimi yazılımı olduğundan, görevler bir iş arkadaşının önemli görevlerini de kapsayacak şekilde yeniden atanabilir, böylece projeler görevde kalır.
Kanban Panoları

Toplantılar ve Brifingler

Grup takvimi özelliğinde toplantılar ve brifingler oluşturun, ardından başkalarını davet edin. Görev yönetimi yazılımımız, herkesin bilgi sahibi olmasına ve hatırlatıcılar almasına yardımcı olur, bu da daha az kişinin önemli toplantıları kaçırması anlamına gelir.
Görev Bağımlılıkları

Etkinlik Zamanlayıcı

Grup takvimi özelliğinde toplantılar ve brifingler oluşturun, ardından başkalarını davet edin. Görev yönetimi yazılımımız, herkesin bilgi sahibi olmasına ve hatırlatıcılar almasına yardımcı olur, bu da daha az kişinin önemli toplantıları kaçırması anlamına gelir.

Bitrix24'ün Faydaları

Hepsinin en büyük yararı, takvimlerin Bitrix24'ün ücretsiz sürümünde kullanılabilir olmasıdır. Bütçeniz ne olursa olsun, şirketinizin başarılı olmasına yardımcı olacak araçlara erişebilirsiniz. Bitrix24 kullanmanın diğer faydaları arasında şunlar yer alır:
Bitrix24 Takvimler
  • Departmandaki herkesi aynı sayfada tutun
  • Ekipler ve platformlar arasında koordinasyon sağlamak için takvimleri paylaşın
  • Başka bir toplantıyı asla kaçırmayın veya bir takip araması yapmayı unutmayın
  • Yinelenen etkinlikleri planlayın ve hatırlatıcılar ayarlayın
  • Kimin ne zaman izin almayı planladığını görün
  • Toplantıları, brifingleri ve etkinlikleri planlayın, organize edin ve günlüğe kaydedin
Tüm takvimler ve özellikler mobil uygulamada mevcuttur, böylece kimse hiçbir bildirimi kaçırmaz. Ücretsiz telefon ve HD video konferans ile herkes dünyanın her yerinden toplantılar için bir araya gelebilir.

Bitrix24 Sıkça Sorulan Sorular

12.000.000'dan fazla kuruluş Bitrix24'ü seçti

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.