linkedin

WEB SİTESİ OLUŞTURUCU

Çarpıcı Web Siteleri Oluşturun - Kodlama Becerisi Gerekmez
Web sitesi olmadan hiçbir iş tamamlanmış sayılmaz. İster çevrimiçi satış yapıyor olun ister portföyünüzü sergilemeniz gerekiyor, bir web sitesi işletmenizi ön plana çıkaracaktır. Bir dakikadan kısa sürede kurulabilen güzel bir web sitesiyle satışları artırın ve müşterilerinizi etkileyin.
Web Sitesi Oluşturucu

Bitrix24 Özellikleri

Her işletmenin bir web sitesine ihtiyacı vardır. Çevrimiçi satış yapsanız da yapmasanız da, insanlar işletmeniz hakkında çevrimiçi bilgi arayacaklardır. Bir web sitesine sahip olmak, halkı eğitecek kişi olmanıza yardımcı olur. Bir web sitesi oluşturmak korkutucu bir fikir olsa da, Bitrix24 bunu basit ve hızlı hale getiriyor. Hizmetlerimiz aracılığıyla sitelerini oluştururken kullanıcılara sunduğumuz en popüler özelliklerden bazıları şunlardır.
Sektöre özel şablonlar

Sektöre özel şablonlar

Her şirket aynı stili veya tasarımı istemeyecektir. Restoranlar, inşaat ekipleri için çelik çubuk satan bir şirketten farklı bir tarza sahip olacak. Uygun ve alakalı bir siteyi daha hızlı oluşturmaya yardımcı olmak için sektöre özel bir şablon arasından seçim yapın. Bu şablonlar, sitenizi tam olarak beğeninize göre özelleştirme yeteneği ile istediğiniz kadar basit veya karmaşık olabilir. Şirketler, e-ticaret yetenekleri ile sayfalarından bile ürün satabilirler.
Sınırsız sayıda sayfa

Sınırsız sayıda sayfa

Web sitenizi şirketinizin ihtiyaç duyduğu kadar büyük veya küçük oluşturun. Çok sekmeli, dev dizine eklenmiş bir site için tek bir sayfa arıyorsanız, size yardımcı olabiliriz. Araçlarımız, şirketinizin işini en iyi şekilde yapması için gereken herhangi bir araç veya özellikte bağlantı kurmasına olanak tanır. Web siteniz için açılış sayfası oluşturucumuzdan ekleyebileceğiniz özelliklerin veya oluşturabileceğiniz sayfa sayısının sınırı yoktur.
Bitrix24 alanında ücretsiz barındırma

Bitrix24 alanında ücretsiz barındırma

Birçok şirket ücretsiz siteler sunar, ancak barındırma için büyük ücretler alarak teklifi telafi eder. Bitrix24 ile web sitenizi yalnızca oluşturamaz, aynı zamanda ücretsiz olarak barındırabilirsiniz. Şirketinizin başarılı olmasını gerçekten istiyoruz ve bunun bir parçası da sitenizin çalışmaya devam etmesi için güvenilir bir barındırma hizmetine sahip olmaktır. Şirketler web sitelerini ofis yönetimi yazılım platformuna bağlayabildikleri için, sitenizde sorun olup olmadığını bilmek veya site performansını görüntülemek daha kolaydır.
Müşteri yönetimi

CRM ile entegrasyon

Bitrix24'ün sitenizi barındırması ve CRM yazılım araçlarını kullanması harika bir kombinasyon. Bu özellikler, en önemli araçlarınızı tek bir ofis yönetimi yazılımı platformunda bir araya getirmek için birlikte çalışabilir. Site ziyaretleri için analizlerinizi anında görebilmeniz için kontrol panelinizi sitenizle kolayca senkronize edin. Tüm site bilgilerini yönetmek için bir CRM kullanmak, bir işletmeyi yürütmek için uygundur. Web formlarınız, canlı sohbetleriniz, web siteniz ve CRM yazılım araçlarınız için tüm bilgilere tek bir platformda sahip olmak, tüm bilgileri daha verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olur, böylece daha az olası müşteri gözden kaçar.
Potansiyel Müşteri Takibi ve Web Formları

Yerleşik web formları

Web formları, şirketlerin bilgi toplamak için web sitelerine ekleyebilecekleri bir özelliktir. Bu formlar katalog talep etmek, sipariş vermek, ücretsiz indirme talebinde bulunmak, e-posta listenize girmek veya daha fazla bilgi talep etmek için kullanılabilir. Şirketinizin bir forma ihtiyacı ne olursa olsun, Bitrix24 web sitesi oluşturucu size ihtiyacınız olduğu kadar forma ekleme seçeneği sunar. Bu formları Bitrix24 ofis yönetimi platformundan yönetmek, tüm web formu bilgilerini orada görebileceğiniz anlamına gelir. Bilgi geldiğinde, bilgileri gözden geçirmek veya bir siparişi yerine getirmek için özel bir görev şablonu oluşturabilirsiniz. Her şeyin tek bir CRM yönetim platformunda olması, şirketinizin daha üretken olmasına yardımcı olur.
Aninda mesajlasma

Canlı sohbet

Çoğu şirketin sevdiği bir özellik, sitelerinde canlı sohbet özelliğine sahip olmaktır. Bu, yardım sunmak veya soruları yanıtlamak için site ziyaretçileriyle doğrudan sohbet etmek için kullanabileceğiniz bir kutudur. Müşteri hizmetleri temsilcilerinizden biriyle bağlantı kurma veya ona hizmet vermek için yapay zeka kullanma seçenekleri vardır. Bitrix24 ile tüm bu seçenekler sitenize kolayca entegre edilir ve ofis yönetim yazılımınızda servis edilir.
İletişim merkezi

Geri arama widget'ı

Web sitenize eklemeyi seçebileceğiniz bir özellik, bir geri arama pencere öğesidir. Bu, sitenize yerleştirilen ve "tıkla ve ara" veya "şimdi ara" olarak etiketlenen bir düğmedir. Bir ziyaretçi bu widget'a tıkladığında, kendisine telefon numarasını girmeleri için bir form verilir ve şirketiniz tarafından biri aranır. Birçok ziyaretçi bu seçeneğe sahip olmayı sever çünkü bir kişiyle konuşma sırası kendilerine gelene kadar telefonda beklemek zorunda kalmazlar. Ayrıca, şirketinize soruları yanıtlayarak veya kişisel yardım sağlayarak ulaşıp olağanüstü müşteri hizmetleri sunma şansı verir.
Otomatik İş Akışları

SEO araçları

Bitrix24, şirketlerin halihazırda sevdiği uygulamaları ve ofis yönetimi yazılım programlarını birbirine bağlamak için kolayca özelleştirilebilen bir ofis yönetimi yazılım platformudur. Doğrudan web sitenize ekleyebileceğiniz SEO araçları için seçenekler vardır. Daha iyi SEO sonuçları için analitiklerinizi görüntüleyin veya performansınızdaki zayıf noktaları bulun. Ayrıca, web sitenizi Bitrix24 ofis yönetimi yazılımı platformuna bağladığınızda, diğer görevler üzerinde çalışırken bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Bu şekilde, her zaman web sitenizin çevrimiçi performansının nabzını tutarsınız.

Akıllı analitik

Şirket web sitesi analitiğini takip etmek önemlidir. Entegre Google Analytics ile performansla ilgili veri toplamak, bilgileri analiz etmek ve süreçleri iyileştirmek daha kolaydır. Analizlerden elde edilen bilgiler, popüler açılış sayfaları, ziyaretçilerin sitenize nereden geldiği ve ziyaretçi sayısı gibi faydalı bilgiler verebilir. Diğer yararlı analizler, site ziyaretçilerinin konumunu ve bir web sitesinin her sayfasında ne kadar kaldıklarını sağlar. Bu, şirketlerin hangi pazarlama çabalarının iyi bir yatırım getirisi sağladığını ve hangilerinin çabaya değmediğini bilmesi için değerli bilgilerdir.
Çalışan Dizini ve Yönetimi

Reklam ağlarına erişim

Reklam, web sitenize reklam veren diğer şirketlerle veya şirketinizin başka sitelerde reklam verme şansına sahip olmasıyla çalışır. Bitrix24 web sitesi araçları, reklam ağları aracılığıyla her iki yönde de reklam sağlayabilir.
İletişim merkezi

Müşteri İletişim Merkezi

Web sitelerinde alışılagelmiş olan bir diğer özellik, şirketin müşteri hizmetleriyle iletişim kurma yoludur. Canlı sohbet bunun için harika bir özellik, ancak diğerleri yardım için kimi arayacakları hakkında bilgi istiyor. Bitrix24, şirketlere kendi müşteri iletişim merkezlerini kurmaları için araçlar sağlar. Bu, şirket temsilcilerinden veya hatta küçük işletmeler için tek bir şirket sahibinden oluşur. Otomatikleştirilmiş müşteri merkezleriyle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa ekstra yardım için Bitrix24 botlarını ve yapay zekayı kullanabilirsiniz. Bu, özellikle daha az çalışanı olan küçük işletmeler için değerlidir.
Özelleştirilebilir tasarım

Özelleştirilebilir tasarım

Hiçbir iki şirket tamamen aynı değildir, öyleyse neden iki web sitesi aynı olsun? Şirketinizin kişiliğine ve kültürüne uyan özelleştirilmiş bir tasarım oluşturmak için Bitrix24 web sitesi oluşturucuyu kullanın. Temiz ve profesyonel tasarımlara erişin ve ardından bunları ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin. Şirket sitenizin tamamen size ait olması için pek çok eğlenceli tasarım öğesi ve düzen seçeneği mevcuttur.
Mobil uygulama

Mobil optimizasyon

Telefonlarından sitelere erişen internet kullanıcılarının sayısının artmasıyla Bitrix24, web sitelerinin mobil cihazlarda da bilgisayarda olduğu kadar iyi olması gerektiğini biliyor. Bu özellik sayesinde sitenizi herhangi bir cihazda harika hale getirebilirsiniz. Oluşturduğunuz herhangi bir web sitesinin mobil optimizasyon araçlarımıza erişeceğinden emin olabilirsiniz. Bitrix24 mobil uygulamasına sahipseniz masaüstünüzdeki tüm bilgileri telefonunuzdan da görüntüleyebilirsiniz.

Bitrix24'ün Faydaları

Bitrix24 araçlarıyla web sitenizi oluşturmanın, barındırmanın ve özelleştirmenin faydaları geniş kapsamlıdır. Şirketinize uygun fiyatlı, iyi işleyen bir web sitesi sağlayabilirler. Popüler özellikler ve kullanım kolaylığı, Bitrix24 kullanmanın büyük avantajlarıdır, ancak diğer avantajlar arasında aşağıdakiler yer alır.
Web Sitesi Oluşturucu
  • Tasarla, yarat, başlat - kodlama yapılmayan bir bölge.
  • Ziyaretçi bilgilerini doğrudan CRM'de yakalayın ve saklayın.
  • Canlı sohbet, geri arama istekleri ve anlık mesajlaşma programları ile kullanıcı deneyimini iyileştirin.
  • Dilediğiniz kadar sayfa ve site oluşturun.
  • Mobil sürüm ile müşteri ihtiyaçlarına duyarlı olun.
  • Entegre Google Analytics ile veri toplayın, analiz edin ve iyileştirin.
Bir başka harika özellik de, kullanmakta olduğunuz tüm araçları, uygulamaları veya ofis yönetimi yazılım programlarını Bitrix24 ofis yönetimi yazılımınıza bağlayabilmenizdir. Web sitenizi ve onu izlemek için kullanılan araçları özelleştirmenin birçok yolu vardır. Bunlardan herhangi birine erişiminiz yoksa, uygulama ortaklarımıza bakın ve ofis yönetimi yazılımınıza veya web sitenize ne eklemek istediğinizi görün. Şirketler, Bitrix24 ile kendi kişisel uygulamalarında bile içerik oluşturabilir veya bağlantı kurabilir.

Kullanım kolaylığı için, tüm dünyada Bitrix24 ofis yönetimi yazılımı ve araçlarının eğitimli kullanıcıları olan ürün ortaklarımız var. Web sitenizi oluşturmak, platformunuzu kurmak veya sağlanan tüm araçlara nasıl erişeceğinizi öğrenmek için yardıma ihtiyacınız varsa, ortaklarımızdan biri yardımcı olabilir. Araçlarımızla nelerin mümkün olduğunu size göstermek için şirketinize bir demo sunmaya bile yardımcı olabilirler.

Bitrix24'ü kullanmanın en iyi yararı, özelliklerin çoğunun ücretsiz olarak sağlanmasıdır. Ücretsiz özelliklerden özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler yararlanır. Küçük bir ücret karşılığında kullanılabilen ekstra veya genişletilmiş özellikler de vardır.

Bitrix24 Sıkça Sorulan Sorular

12.000.000'dan fazla kuruluş Bitrix24'ü seçti

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.