GLOBALNET,kurumsal firmaların ve markaların internet Üzerindeki Varlıklarını güçlendirmeye yönelik olarak çalışmaktadır.

(İnternet Varlığı) ; markalar, kuruluşları, ürün ve hizmetlerle ilgili internet üzerindeki varlıkların yani alan adları, web siteleri, hosting servisleri, Google SEO hizmetleri, facebook sayfaları, Google plus, twitter, instagram hesapları, harita kayıtları vs hepsi ve üzerinde yürütülen etkinlikler, duyurular, paylaşılan bilgilerin ve faaliyetlerin ürün/marka/şirket stratejilerine uygun bir bütünlük çerçevesinde komple GLOBALNET profesyonel uzman ekipleri ve kullanmış olduğu teknolojik altyapılar üzerinden yönetilmesidir

Bu şekilde tüm internet varlıkları, sosyal medya varlıkları ve google varlıkları marka ve kurumsal değeri olumlu olarak gelişmekte ve büyümektedir. Her geçen gün karmaşık ve yönetilemez bir duruma doğru giden internet ortamındaki varlıklarınızın kontrol dışı ve de yönetilemez noktalara gelmesi halindeki sonuçlarda ise ileride büyük ölçülerde maddi değer kayıplarına kadar gidebilmektedir.

İnternet üzerindeki  varlığı  kuruluşun web sitesi, sosyal medya hesapları, arama motorları üzerindeki bulunabilirliğini ve popülaritenin tümünü kapsar.

Yukarı