Reklam kampanyaları için stratejimizi belirlerken, ihtiyaçlarınızı analiz ederek sektörünüzdeki rekabetçiliğinizi arttırmayı hedefliyoruz. Birçok farklı internet mecrası için oldukça farklı yöntemler ile reklam verebilmek mümkündür, bu farklı reklam çeşitlerini doğru strateji birleştirerek size özel bir formul hazırlamış oluyoruz; tıklama başına ödeme (PPC), arama motoru reklamları, görsel banner reklamları, video reklamları, sosyal medya reklamları, advertorial reklamlar.

Müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşabilmesi için onlara ihtiyacı olan çözümleri ve sonuçları sunmayı amaçlıyoruz. Yatırımınızın geri dönüşünü (ROI) sağlayabilmek için reklam kampanyalarını devamlı analiz ederek, daha verimli ve iyi sonuçlar vermesi için optimize ediyoruz.

Reklam giderlerinizi sadece reklam verilen mecra ve biçimi etkilemez, sonuçlarıyla birlikte takip edilen, analizleri ile birlikte optimize edilmiş bir reklam kampanyası size verimli bir performans/fiyat oranı sunar.

Tıklama başına maliyetli (PPC) arama motoru reklamları ile yatırımınızı olumlu bir şekilde işletmenize döndürebilirsiniz. Ekibimiz, bütçenizi akılcı yöntemler ile kullanarak, hedeflerine ulaşan uygun maliyetli internet reklamlarını sizin için yönetiyor.

“Potansiyel müşterilerinizi” kıymetli, “sadık müşterileriniz” haline getirebilirsiniz. Ekibimiz geçmişte, ürünleriniz veya hizmetiniz ile ilgilenmiş kullanıcıları hedefleyen bir strateji planlayarak işletmenizin yeniden pazarlama ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir.

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz konusunda “bilinirlik” oluşturmaya mı? ihtiyacınız var. İşletmenizin gereksinimlerini karşılayacak ve hedeflerinize doğru sizi taşıyacak, “anahtar performans göstergesini” (KPI) ön planda tutan size özel  sosyal medya reklam stratejilerini geliştiriyoruz.

Hazırladığımız özgün görüntülü reklam stratejileri ile markanızı öne çıkarmayı ve iletişimini kuvvetlendirmeyi amaçlıyoruz. İster doğrudan iletişim, isterse bilinirlik kampanyası olsun tüm süreçlerinde sizin yanınızdayız.

Özellikle marka bilinirliğinizi öne çıkartan, sektörünüzdeki rekabetçiliğinizi güçlendirecek bir çok farklı biçimdeki video reklamları uzmanlarımız sizin için hazırlıyor.

Yukarı