linkedin

GLOBALNET ile GÜVENdesiniz.

CRM Nedir?

CRM Nedir?

CRM Nedir?

Dijitalleşmenin zirvede olduğu içinde bulunduğumuz şu dönemde neredeyse her başarılı şirketin çalışma altyapısının arkasında başarılı bir CRM uygulaması var. Bu yazımızı okuyan siz değerli okuyucularımızın çoğunun bu konuda bilgi sahibi olduğuna eminiz. Peki tüm detaylarıyla bildiğimize emin miyiz? Kendimize şu soruyu tekrar soralım. CRM nedir? Türkçe açılımı Müşteri İlişkileri Yönetimi anlamına gelen CRM, şirketlerin tüm operasyonlarını basit ve tek bir arayüzden kontrol edebilmesini sağlayan uygulamadır. Peki bu görevi en başarılı şekilde yerine getirebilen uygulamalar hangileri?

Uzun yıllar süren ARGE çalışmalarımız sonucunda GLOBALNET olarak bizler, Bitrix24 Profesyonel CRM Uygulamasının tüm CRM çözümleri içinde en başarılısı olduğunu tespit ettik. Bitrix 24 uygulaması ile şirketimizin verimliliğini önemli ölçüde arttırmayı başardık. Bu başarıyı siz değerli müşterilerimizle paylaşmak adına Bitrix24 Resmi Türkiye İş Ortağı olarak çözümler sunmaktayız.

Ortalama bir CRM uygulamasından çok öte olan Bitrix 24 ile onlarca farklı iş modülüne tek bir uygulamada sahip olabilirsiniz. Bitrix24 ile hem şirket içi hem de müşterilerinizle tüm ilişkilerinizi tek bir uygulama üzerinden kontrol edebilir, çalışma verimliliğinizi maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

GLOBALNET ailesi olarak bugüne kadar yapılmış en gelişmiş Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) uygulaması olan Bitrix 24’ün resmi Türkiye İş Ortağı olmaktan ötürü gururluyuz. Bitrix24 CRM uygulaması ile çalışma ekibinize tüm yönetim araçlarını, iletişim kanallarını ve ortak çalışma imkanını tek bir platform üzerinden sunabilirsiniz. Gelin hep birlikte Bitrix24 uygulamasında neler yapabilirsiniz inceleyelim.

ENTEGRE SOSYAL AĞ

Şirketiniz içinde intranet adı verilen kendi sosyal ağınızı oluşturabilir ve ekibinizin bu ağ dahilinde duyurular, medya ve iş akışlarını paylaşmasını sağlayabilirsiniz.

PROJE YÖNETİMİ

Tüm projelerinizi Bitrix24 ile rahatlıkla yönetebilirsiniz. Uygulama içinde proje oluşturmanız, çalışma grupları ve görevler oluşturmanız ve atamasını yapmanız mümkün. Üstelik extranet sistemi sayesinde şirket dışından kullanıcılar da oluşturabilir ve bu projelere dahil edebilirsiniz. Böylece müşterileriniz de projelerinizin aktif birer parçası olabilirler.

İLETİŞİM

Bitrix24 ile entegre olarak tüm yazışmalarınızı, sesli ve video görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Böylece diğer tüm iletişim uygulamalarına bağımlılığınız ortadan kalkmış olacak!

DOSYA YÖNETİMİ

Bitrix24 size bulut depolama imkanı sağlar. Bulut sistemi sayesinde şirketinizin kendi sürücüsü olur böylece tüm dosyalarınız tek bir yerde ve güvenle saklanabilir. Bulut sürücünüzde arama yapabilirsiniz ve mobil olarak da ulaşabilirsiniz.

TAKVİM MODÜLÜ

Şirketinizin tüm etkinlikleri ve planlamalarını Bitrix24 içerisinde bulunan takvim modülü ile yönetebilirsiniz. Proje takvimleri, izinler, toplantı tarihleri ve daha bir çok ihtiyacınızı tek bir yerde yönetebilirsiniz. Üstelik Outlook, Google Calendar gibi uygulamalardaki Takvim içeriğinizi buraya entegre etmeniz de çok kolay!

E-POSTA VE TELEFON

Bitrix24 içerisinde ekibiniz e-postalarını rahatlıkla yönetebilir ve tüm yazışmalarını buradan kolaylıkla yapabilir. Böylece başka e-posta uygulamalarına ihtiyacınız kalmayacak. Benzer şekilde Bitrix24 üzerinden telefon görüşmelerinizi yapabilir, telefon numarası kiralayabilir, dijital santral kullanabilr, arama yönlendirebilirsiniz. Bitrix24 varken başka hiçbir şeye ihtiyacınız olmayacak!

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ (CRM)

Çoğu uygulama kendisini bir CRM uygulaması olarak tanıtır ancak Bitrix 24 bunun çok ötesinde bir platformdur. Öyle ki CRM tüm Bitrix 24 sisteminin içindeki onlarca farklı modülden yalnızca bir tanesi olmakla birlikte bugüne dek geliştirilmiş en başarılı CRM uygulamasıdır. Tüm projelerinizi, satışlarınızı, hatta faturalarınızı bile Bitrix24 CRM modülü içerisinden rahatlıkla yönetebilirsiniz. Üstelik GLOBALNET ailesi olarak CRM arayüzünü şirketinize özel olarak uyarlamaktayız. Böylece şirketinizin çalışma planlarına uyumlu bir CRM arayüzüne sahip olabilir, işlerinizi komple dijital ortamda yönetebilirsiniz. Üstelik farklı API seçenekleri ile birçok uygulamayı Bitrix24 arayüzünde kullanmanız mümkün.

İNSAN KAYNAKLARI

Şirketinizin organizasyon şemasını, çalışanlarınızın detaylı bilgilerini hatta çalışma performanslarını Bitrix24 üzerinden tek bir modülde yönetebilirsiniz. Böylece çalışma verimliliğiniz her zaman en üst seviyede olacaktır.

Dünyada 3.000.000’dan fazla şirketin kullanmakta olduğu Bitrix24 ile bunlara ve çok daha fazlasına tek bir platformda sahip olabilirsiniz. Ülkemizde sayısı 10.000’e yaklaşan Bitrix 24 kullanıcısından biri olmak isteyin yeter. GLOBALNET olarak tüm aşamalarda yanınızdayız!

  • Bitrix24 ürününün alım süreci
  • Bitrix24 kurulum ve entegrasyonu
  • Şirketinize özel araçların tasarımı ve hazırlanması
  • Sürekli teknik destek ve danışmanlık hizmetleri

GLOBALNET hem Bitrix24 Cloud versiyonu hem de Bitrix24 Self-Hosted versiyonu için satış ve satış sonrası destek sunmaktadır. Şirketinize en uygun versiyonu bulmak konusunda yardımcı olabiliriz. Tüm sorularınız ve detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

BLOG (HABER, DUYURU ve YAZILAR)

Özel Fırsatlar

Sigorta Acenteleri İçin Kurumsal E-posta Zorunluluğu

Hisar Hospital Intercontinental Bitrix24 CRM Çözümleri ve Uygulama Yazılımları Konusunda GLOBALNET’i Tercih Etti.

Bitrix24 CRM İle Dijitalleşme Sürecinizi Hızlandırın: Özel İndirim Fırsatı

Bitrix24 CRM Nedir?

SEM Nedir?

TÜMAD Madencilik Web Sitesi Yayına Alındı

Blockchain Nedir?

KOZA Halı Bitrix24 CRM çözümleri ve uygulama yazılımları konusunda GLOBALNET’i tercih etti.

Adres

TÜRKİYE : Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Bursa, İzmit ve diğer illerden bize ulaşın.

Telefon

+90 532 111 66 04 | +90 850 304 99 00
+90 312 473 88 80 | +90 312 473 88 83
GLOBALNET® Bütün Hakları Saklıdır.©
GLOBAL İnternet Teknolojileri Ltd. | GLOBALNET Yazılım Tic.Ltd.Şti.